Gintautas Matulis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Molėtų „Ežerūnas-Karys“ (21-10) Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) paskutinėmis mačo sekundėmis iškovojo dramatišką pergalę ir nutraukė 4 pralaimėjimų seriją.

Mindaugo Kildišiaus auklėtiniai namuose 86:85 (27:21, 20:22, 14:17, 25:25) palaužė Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (16-15) krepšininkų pasipriešinimą.

Iki mačo pabaigos likus 23 sekundėms Julius Kazakauskas pataikė vieną baudos metimą ir tai leido klaipėdiečiams pirmauti 85:82.

Likus žaisti 12 sekundžių šeimininkų deficitą dvitaškiu sušvelnino Evaldas Baniulis (84:85), o netrukus prie baudų metimo linijos stojęs uostamiesčio klubo žaidėjas Elvinas Gintvainis prametė abu kartus.

Lemiamos varžovų atakos metu „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkai pažeidė taisykles, o baudų metimus sumetęs Gintautas Matulis persvėrė rezultatą – 86:85.

Kazakauskas dar spėjo atlikti tolimą metimą, tačiau jis tikslo nepasiekė ir svečiams iš pajūrio teko susitaikyti su apmaudžiu pralaimėjimu.

„Ežerūnas-Karys“: Gintautas Matulis 19, Eimantas Narušis 15, Raimundas Ambrulaitis (11 atk. kam.) ir Evaldas Baniulis po 14.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas 22, Dainius Vaitelis 16, Ignas Vaitkus (10 atk. kam.) ir Donatas Norkus po 13.

2015-02-01 15:23
Tai jau ne apmaudus pralaimėjimas,tai pralaimėjimas tiesiog žudantis komandos dvasią pralaimėjimas.Tokių pralaimėjimų gal būna vienas iš šimto.Malačiai mūsiškiai kad beveik beviltiškoje situacijoje kovojo iki galo.Klaipėda per šias nepilnas tris minutes buvo sugniuždyta ir sulaužyta .Mes gi per tas nepilnas tris minutes atlošėm 15 taškų .Nesudrebėjo ir G.Matulio ranka lemiamu momentu.Aukšto lygio žaidėjas.
2015-01-31 22:04