Augustas Pečiukevičius prametė 6 tolimus metimus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Lengvą pergalę Estijos čempionate iškovojo Tartu „Rocks“ (19-5) ekipa, kurios garbę gina Augustas Pečiukevičius ir Karolis Petrukonis.

Čempionate pirmaujantis klubas savo žiūrovų akivaizdoje 75:55 (17:17, 27:10, 11:9, 20:19) sutriuškino Talino TTU (6-13) komandą.

Pečiukevičius aikštelėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Petrukonis per 8 minutes į varžovų krepšį įmetė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/4 baudos) ir sugriebė 6 atšokusius kamuolius.