Alas Horfordas pranoko Nerlensą Noelį
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Atlantos „Hawks“ (40-8) teko gerokai paplušėti dėl devynioliktos pergalės iš eilės. Lygos lyderiams iššūkį metė Filadelfijos „76ers“ (10-38), bet „Hawks“ su juo susidorojo ir laimėjo 91:85 (22:10, 27:24, 22:32, 20:19).

Nors pirmoji mačo dalis „Hawks“ komandai žadėjo lengvą pergalę, bet „76ers“ nebuvo nusiteikę pasiduoti be kovos. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai pirmavo 45:25, bet jau trečiojo pradžioje svečiai atsilikimą sumažino iki 9 (44:53).

Ketvirtajame kėlinyje Filadelfijos krepšininkai rezultatą išlygino (81:81), o Nerlenso Noelio dėjimas iš viršaus jį persvėrė svečių naudai – 83:81.

Supykę „Hawks“ krepšininkai likusią kelių minučių atkarpą laimėjo 10:2 ir įsirašė keturiasdešimtą pergalę šiame NBA sezone.

„Hawks“: Alas Horfordas 23 (11 atk. kam.), Dennisas Schroederis ir Paulas Millsapas po 15, Kyle‘as Korveris 14, Jeffas Teague'as 10.

„76ers“: Lucas Mbah a Moute, Jerami Grantas ir Michaelas Carteris-Williamsas po 13, Hollisas Thompsonas 12, Nerlensas Noelis 11 (10 atk. kam.), Robertas Covingtonas 10.

2015-02-01 13:24