Domantas Sabonis vėl pasižymėjo dvigubu dubliu
Nuotr. AFP - Scanpix
NCAA pirmenybėse eilinę pergalę pasiekė Gonzagos „Bulldogs“ (22-1). Domanto Sabonio atstovaujama ekipa 82:64 (43:25, 39:39) nugalėjo Memfio „Tigers“ (13-8).

Sabonis ant parketo praleido 25 minutes ir per jas pelnė 13 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Neblogas rungtynes praėjusią naktį sužaidė ir dar keturi krepšininkai iš Lietuvos. Tiesa, jų komandoms sekėsi skirtingai.

Laimono Chatkevičiaus atstovaujama Šiaurės Karolinos „Gamecocks“ (11-9) 67:50 (33:24, 34:26) nepaliko vilčių Džordžijos „Bulldogs“ (14-6).

Chatkevičius rungtyniavo 24 minutes, per kurias surinko 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Hantsvilio „Bearkats“ (16-5) su Aurimu Majausku 63:52 (32:22, 31:30) palaužė Hjustono „Huskies“ (9-9) klubo pasipriešinimą.

Majauskas ant parketo praleido 15 minučių ir prie pergalės pridėjo 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), 2 atkovotus kamuolias bei 2 rezultatyvius perdavimus.

Netikėtą nesėkmę patyrė Egidijaus Mockevičiaus Evansvilio „Purple Aces“ (16-6) ekipa, kuri 65:70 (27:29, 38:41) suklupo prieš De Moino „Bulldogs“ (6-16).

Mockevičius per 29 minutes į varžovų krepšį įmetė 8 taškus (4/7 dvitaškiai), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Nepasisekė ir „Big Green“ (8-10) ekipai, kurios garbę gina Gabrielius Maldūnas. Dartmuto universiteto komanda 53:64 (24:33, 29:31) turėjo pripažinti Prinstono „Tigers“ (9-10) pranašumą.

Maldūnas pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Lietuvio sąskaitoje – 12 taškų (6/8 dvitaškiai), 3 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, blokas, 4 klaidos bei 4 asmeninės pražangos.

2015-02-01 21:11
Be Sabonio visi antrarusiai universitetai. Na dar Mockeviciaus is bedos, bet kitu tai duok dieve.