Barselonos „Winterthur“ krepšininkai iškovojo Ispanijos taurę. Katalonai finale be didesnio vargo 69:53 (21:5, 10:10, 16:20, 22:18) nugalėjo Madrido „Real“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Barselonos krepšininkai, kurie 4-ąją susitikimo minutę priekyje buvo 9 taškų skirtumu (10:1), o baigiantis kėliniui komandas skyrė jau 16 taškų (21:5).

Demonstruodama puikią gynybą, „Winterthur“ ekipa  ir toliau tolo, o trečiojo kėlinio pradžioje jų pranašumas siekė 20 taškų (35:15). Įgytos solidžios persvaros Barselonos krepšininkai nebeišvaistė ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Winterthur“: Jaka Lakovičius 16 taškų, Juanas Carlosas Navarro 14, Rogeris Grimau ir Jordi Triasas po 10, Franas Vazquezas ir Roko Leni Ukičius po 8.

„Real“: Luisas Bullockas 15 taškų, Felipe Reyesas 14, Axelis Hervelle 10, Keremas Tunceri 6.

To Magnum: Pritariu =]
2007-02-12
-1
Tikejaus, kad bus labai itemptos rungtynes, bet Barca labai galingai sulose.
2007-02-12
tj kokia reikia buti komanda jei treciam kelini tebut pelnius 15 tsk??? ispudinga gynyba belieka ik pagirti duko ivanoviciaus ekipa