Carmelo Anthony iki dvigubo dublio pritrūko dviejų atkovotų kamuolių
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Carmelo Anthony pelnė 31 tašką ir atvedė Niujorko „Knicks“ (10-38) į simbolinę – dešimtąją – pergalę šiame sezone.

Dereko Fisherio treniruojami „Knicks“ žaidėjai savo aikštėje 92:80 (32:19, 15:20, 25:18, 20:23) užtikrintai nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (13-35) klubą.

Aikštės šeimininkai varžovus į nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kai surengė spurtą 10:0 bei įgijo dviženklį pranašumą (26:12).

Antrajame ketvirtyje kelissyk sėkmingai apsigynusiems ir rezultatyviomis atakomis atsakusiems „Lakers“ žaidėjams buvo pavykę priartėti iki penkių taškų (32:37), tačiau viskas išsisprendė po ilgosios pertraukos.

Aukštesnę pavarę įjungęs Anthony per trečiąjį kėlinį surinko net 18 taškų, o iniciatyvą į savo rankas tvirtai paėmusi „Knicks“ vėl užtikrintai pirmavo ir atgal nebesižvalgė (72:53).

„Knicks“: Carmelo Anthony 31 (13/25 metimų, 8 atk. kam.), Langstonas Galloway 13, Jasonas Smithas 9, Jose Manuelis Calderonas 9.

„Lakers“: Carlosas Boozeris 19 (6/15 metimų, 10 atk. kam.), Jordanas Klarksonas 19, Wesley Johnsonas 11, Edas Davisas 9.

2015-02-02 16:38
Abi komandos 1 player team. Bet dar gerai, jog Kobes nebuvo, ir Swaggy P neleido žaist. Nes būtų buvę riesta ,,Niksams'' ,
2015-02-02 13:23
Vienas lauke ne karys,gerai jis losia bet.. reikia aplink normaliu zaideju
+1
2015-02-02 11:11
Cia sezonas gali but baigtas Anthony dbr jau varo kaip zveris. Komercija tik ta nba.

--
2015-02-02 10:31
opa
Nu kalbėkit ka notit bet be Anthonio tik pralaimėjimai buvo :) puikiai jis zaidzia :)