Gilbertas Arenasas sužaidė prasčiausias rungtynes nuo lapkričio mėnesio, o jo Vašingtono „Wizards“ klubas patyrė triuškinančią nesėkmę. Rytų konferencijoje trečioje vietoje žengianti „Wizards“ namie 73:94 (12:21, 18:20, 19:22, 24:31) nusileido vieniems Vakarų konferencijos autsaiderių Portlendo „Trail Blazers“ krepšininkams.

Arenasas prametė visus 8 tolimus metimus ir pataikė tik 3 dvitaškius iš 7 bandymų bei surinko 9 taškus. Pagal rezultatyvumą antrą vietą NBA užimantis Arenasas trečią kartą šį sezoną nepelnė dviženklio taškų skaičiaus. Paskutinį kartą nerezultatyvumu „Wizards“ lyderis pasižymėjo praėjusių metų lapkričio pabaigoje, per rungtynes surinkęs 3 taškus.

Sustabdžius Arenasą, sustojo visas „Wizards“ puolimas. Namie žaisdami Vašingtono krepšininkai pataikė vieną tolimą metimą iš 15 bandymų. Vienintelis tritaškis tikslą pasiekė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai mačo baigtis tapo aiški.

„Wizards“ puolimo variklis sustojo dar pirmojo kėlinio viduryje. Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 6 minutėms ir 24 sekundėms Brendanas Haywoodas pataikė dvitaškį ir išvedė „Wizards“ į priekį 12:11. Tačiau per likusią kėlinuko dalį šeimininkai nepelnė nė taško, o „Blazers“ atitrūko 21:12.

Po Dariaus Songailos dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje nuolat atsilikinėję „Wizards“ sumažino deficitą iki 12 taškų – 51:63. Tačiau tuomet svečiai pelnė 9 taškus be atsako ir skirtumas perkopė 20 taškų ribą – 72:51.

Ketvirtas rungtynes šį sezoną žaidęs Songaila aikštėje praleido 14 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 baudų). Puolėjas atkovojo kamuolį, tačiau po 3 kartus prasižengė ir suklydo.

„Wizards“: DeShaunas Stevensonas 12 taškų (5/12 metimų), Caronas Butleris 10 (4/10 metimų), Gilbertas Arenasas (3/15 metimų, 5 kld.) ir Donnellas Tayloras po 9.

„Blazers“: Jarrettas Jackas ir LaMarcusas Aldridge‘as (10 atk. kam.) po 18, Juanas Dixonas 14, Zachas Randolphas 10 (7 kld.), Marrtellas Websteris 14.

Tai cia ir taip aishku ,kad kolkas ner ko noret ish Dariaus...