Ketvirtą iš eilės pralaimėjimą NCAA pirmenybėse patyrė Martyno Pociaus „Duke Blue Devils“ ekipa, sekmadienį 60:72 nusileidusi „Maryland Terrapins“. Tai ilgiausia „velnių“ pralaimėjimų seriją per pastaruosius 11 metų.

10 minučių rungtyniavęs Pocius pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

•

Arvydas Eitutavičius antro kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą ir jo vedama „American Eagles“ ekipa 64:58 palaužė „Colgate Raiders“. Tai buvo dvyliktoji „Eagles“ pergalė per 25 rungtynes.

Klaipėdiečio dvitaškis besibaigiant antram kėliniui lėmė pratęsimą, o per papildomą 5 minučių atkarpą Eitutavičius pridėjo dar 4 taškus ir jo „Eagles“ šventė pergalę.

Iš viso rungtyniavęs 31 minutę lietuvis surinko 13 taškų (3/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Linas Lekavičius per 31 minutę pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Trečiasis „Eagles“ lietuvis Paulius Joneliūnas per 21 minutę pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 2/2 baudų), blokavo 2 metimus, atkovojo 2 kamuolius ir 1 kartą prasižengė.

•

Vos aštuntą pergalę per 24 rungtynes šventė du lietuvius turintis „Long Island Blackbirds“ klubas, 82:79 įveikęs „St. Francis Terriers“.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Aurimas Adomaitis per 17 minučių pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškių, 5/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Paulius Morkeliūnas per 13 minučių surinko 6 taškus (1/1 dvitaškio, 4/8 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

•

Vienuoliktą kartą per 25 mačus laimėjo „Hartford Hawks“, 59:44 įveikę „Stony Brook Seawolves“. Nugalėtojams Alexas Zimnickas per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 1 kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Keturioliktą kartą per 24 mačus suklupo „Boston University Terriers“, 55:60 turėję pripažinti „New Hampshire Wildcats“ pranašumą. Pralaimėtojams Valdas Sirutis per 15 minučių pelnė 1 tašką (0/1 tritaškio, 1/2 baudų), po kartą suklydo ir prasižengė.

Skaudžią nesėkmę patyrė Tomo Jasiulionio „St.John's Red Storm“, 74:76 nusileidę „Syracuse Orange“. Jasiulionis per 1 minutę nepasižymėjo.