Dviejų NBA superžvaigždžių mūšyje Kobe Bryantas pranoko LeBroną Jamesą asmenine statistika, tačiau pergalę šventė Jameso klubas. Klivlendo „Cavaliers“ namie 99:90 (24:23, 28:18, 12:26, 35:23) įveikė Los Andželo „Lakers“.

Bryantas pelnė 35 taškus, 25 iš jų per antrą rungtynių dalį, tačiau dvikovos pabaigoje rungtynių tempą diktavo „Cavaliers“ atsarginiai. Sasha Pavlovičius per paskutinį kėlinį pelnė 13 taškų, Andersonas Varejao pridėjo 11 ir „Cavaliers“ iškovojo antrą solidžią pergalę iš eilės.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 2 minutes „Cavs“ pirmavo vos 86:85, tačiau tada Varejao pataikė dvitaškį, Pavlovičius pridėjo 2 taškus su pražanga ir skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų.

Nors Lamaras Odomas dvitaškiu sušvelnino skirtumą (87:91), tačiau Pavlovičius pelnė 4 taškus iš eilės ir jo ekipa vėl nutolo. Tašką rungtynėse padėjo Jamesas, likus žaisti 26 sekundes greitą ataką pabaigęs galingu dėjimu.

Nugalėtojų gretose Žydrūnas Ilgauskas per 29 minutes pelnė 17 taškų (8/17 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: Sasha Pavlovičius 21 taškas, LeBronas Jamesas 18, Žydrūnas Ilgauskas 17, Andersonas Varejao 12.

„Lakers“: Kobe Bryantas 36 (11/11 baudų, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Vladimiras Radmanovičius 12 (10 atk. kam.), Lamaras Odomas 11 (11 atk. kam.), Andrew Bynumas 10.

nu ka pavlocisiu tampa vienu isrezultatyviausiu. sekmes jam. ilgas gana gerai atrodo gynyboj sulose bet nemates rungtyniu daugiau nieko ir nesakau.
2007-02-12
ilgas savam stiliu:D tik kamuoliu mazai atkovojo sikart :DDDD
2007-02-12
-2
Visada Ilgauskas taip turi zaist. Pirmas pagal naudinguma. Lebronas dar gerai losia, bet L. Hughes tai si sezona smarkiai grybauja. Jau girdisi kalbos, kad nori ji ismainyt Cavsai.
2007-02-12
+3
Broniui kompleksas, kadangi jis 8 pagal rezultatyvumą NBA, o kuo labiau galvoji apie tai, tuo atsiliepia taiklumui ir naudingumui, ko pasekoje mažėja marškinėlių su Lebrono pavarde ir kitų produktų, siejamų su juo, pardavimai.