Michaelas Conley buvo rezultatyviausias, o Jeffas Greenas pelnė pergalingus taškus
Nuotr. AP-Scanpix
Dramatiškoje kovoje septintą pergalę iš eilės pasiekė Memfio „Grizzlies“ (36-12) komanda. Svečiuose „Grizzlies“ paskutinėmis sekundėmis 102:101 (25:23, 24:21, 28:28, 25:29) nugalėjo Fynikso „Suns“ (26-22) ekipą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo 17:2 ir buvo priekyje 33:23, tačiau ant parketo grįžus pagrindiniams „Suns“ žaidėjams jie laimėjo atkarpą 9:0.

Gynėjų į priekį vedami Fynikso krepšininkai buvo arčiau pergalės likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės. Jeffo Hornaceko auklėtiniai pirmavo 101:94 po Isaiah Thomaso tritaškio.

„Grizzlies“ deficitą sumažino (99:101) ir apsigynę gavo šansą išplėšti pratęsimą arba pergalę. Michaelo Conley metimas buvo netaiklus, bet atšokusį kamuolį sugriebė Jeffas Greenas. Krašto puolėjas pelnė taškus ir dar buvo neleistinai stabdomas Erico Bledsoe. Greenas pataikė baudą (102:101), tačiau „Suns“ dar turėjo keletą sekundžių savo atsakui.

Pergalę šeimininkams išplėšti galėjusį Markieffo Morriso metimą blokavo Marcas Gasolis ir „Grizzlies“ laimėjo 11 kartą iš pastarųjų dvylikos.

„Suns“: Isaiah Thomasas 24, Ericas Bledsoe 21, Goranas Dragičius 15, Markieffas Morrisas 15, Brandanas Wrightas 11.

„Grizzlies“: Michaelas Conley 23, Zachas Randolphas 19, Marcas Gasolis 15, Jeffas Greenas 12, Tony Allenas 10.

Vaizdo reportažas:

2015-02-03 16:10
Suns, kaip nesiseka tai baisu... Jau nezinau kelinta karta pralosia paskutinem sekundem...
2015-02-03 13:11
Na paskutinė Suns ataka arba tiksliau Morris sprendimas buvo visiškai bukas arba jis aklas tiesiog,kad komandos draugų nemato.Mesti per Gasolio rankas likus dar 4 sekundėm,jei galėjo perduoti kamuolį Thomas'ui ir gal būtų ištempę šias rungtynes. Suns strategas viską gerai išspaudė šioje situacijoje, tik Morris sprendimas visiškai nevykęs buvo, nors gal ir liepė treneris, kad jis mestų, bet jei yra laisvas žmogus, tai kam mesti, jei komandos draugas galėjo laisvas arba apylaisvis išmesti metimą?
2015-02-03 11:46
Ta Suns pamėgta taktika su trim įžaidėjais turi ir minusų, kas šįkart pasirodė visu gražumu.
2015-02-03 11:02