Ricky Rubio bando įveikti Devino Harriso gynybą
Nuotr. AP – Scanpix

Ispanas Ricky Rubio po 42 rungtynių pertraukos grįžo ant parketo, bet tai nepadėjo jo Minesotos „Timberwolves“ (8-40) iškovoti pergalės. Mineapolio klubas išvykoje 94:100 (20:30, 27:24, 26:27, 21:19) turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ (33-17) persvarą.

„Mavericks“, žaidę be traumuoto Rajono Rondo, sulaukė svaraus J.J. Barea indėlio lemiamomis akimirkomis. „Timberwolves“ komanda priešpaskutinę mačo minutę priartėjo iki 94:96, tačiau tada Barea pataikė dvitaškį, netrukus pridėjo dvi baudas ir įtvirtino pergalę.

Barea starto penkete pakeitė Rondo, kuris savaitgalį patyrė skaudžią galvos traumą, kai keliu į galvą jam pataikė komandos draugas Richardas Jeffersonas.

Kol kas nežinoma, kiek laiko Rondo negalės rungtyniauti.

Tuo metu Rubio žaidė pirmą kartą nuo lapkričio 7 dienos, kai susižeidė čiurną. Per 21 minutę jis pelnė 10 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Monta Ellisas 23, Chandleris Parsonsas 18, Dirkas Nowitzki 16, J.J. Barea 10 (8 rez. perd.).

„Timberwolves“: Kevinas Martinas 19, Thaddeusas Youngas ir Mo Williamsas po 15, Andrew Wigginsas 14, Ricky Rubio 10.