Rokas Giedraitis – rezultatyviausias susitikimo žaidėjas
Nuotr. Fotodiena.lt
Lengva pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) atkrintamąsias varžybas pradėjo ir didelį žingsnį ketvirtfinalio link dėjo „Šiaulių“ ekipa.

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 108:71 (24:14, 23:28, 27:20, 34:9) nepaliko vilčių „Parnu“ krepšininkams.

Šiauliečiai nuo varžovų pabandė atitrūkti jau mačo pradžioje ir sužaidus 7 minutes jau turėjo dviženklę persvarą (18:8), tačiau antrajame kėlinyje Estijos klubas sugebėjo pasivyti – 34:34.

Šeimininkams vėl pavyko atitrūkti po didžiosios pertraukos. „Šiauliai“ spurtavo 14:0 ir pabėgo į priekį (61:42) bei nepaleido vadelių iki pat susitikimo pabaigos.

Sužaidę užtikrintą ketvirtąjį kėlininį, per kurį į varžovų krepšį įmetė net 34 taškus, o praleido vos 9, šiauliečiai iškovojo triuškinančią pergalę.

„Parnu“ ekipai atstovaujantis lietuvis Ronaldas Rutkauskas aikštelėje nepasirodė.

Atsakomosios rungtynės Estijoje bus žaidžiamos vasario 10 dieną.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 20, Rolandas Alijevas 15, Ryanas Olanderis 14, Vytautas Šulskis ir Gintaras Leonavičius po 11, Jonathanas Lee ir Jeffery Allenas (12 atk. kam.) po 8.

„Parnu“: Renato Lindmetsas ir Sandis Silavsas po 14, Mihkelis Kirvesas 11.

2015-02-03 22:26