Dominykas Milka pelnė 16 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt
Triuškinančia nesėkme Baltijos krepšinio lygos (BBL) atkrintamąsias varžybas pradėjo „Prienų“ klubas, kuris išvykoje 68:100 (17:17, 15:31, 14:27, 22:25) nusileido dviejų lietuvių atstovaujamai Tartu „Rock“ ekipai.

Prieniškiai varžovams priešinosi vieną kėlinį. Antrajame ketvirtyje estai spurtavo 9-0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 32:19. „Prienams“ atsitiesti nepavyko – dviženklis skirtumas tarp komandų išliko iki pat finalinės mačo sirenos, o jai nuskambėjus šeimininkai šventė pergalę, kuri juos labai priartino prie turnyro ketvirtfinalio.

Prienų klubo krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 21:36. Visi prieniškiai kartu sudėjus surinko 63 naudingumo balus, o Tartu ekipos krepšininkai net 134.

Nugalėtojų gretose 18 minučių rungtyniavęs Augustas Pečiukevičius surinko 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Kitas „Rock“ gretose rungtyniaujantis lietuvis Karolis Petrukonis ant parketo praleido 6 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai), sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir 2 kartus suklydo.

Atsakomosios rungtynės Prienuose bus žaidžiamos vasario 12 dieną.

„Prienai“: Dominykas Milka 16, Gediminas Maceina ir Arnas Labuckas po 11, Paulius Ivanauskas 9.

„Rock“: Janaras Taltsas 20 (11 atk. kam.), Valmo Kriisa 15, Timo Eichfussas ir Tanelis Kurbasas po 14.

2015-02-03 23:16
Prienai jau galutinai degradavo.Ten jau žaidėjai laukia sezono pabaigos,kad tik greičiau bėgt iš ten.Baigės Prienų pasaka.

--
2015-02-03 22:45
nera skirtumo
Mazeikius nuo Prienu skiria 5 pergales, tai ne taip svarbu pasipriesins ar ne :)
2015-02-03 21:43