Evaldas Kairys rinko svarbius Pasvalio komandai taškus mačo pabaigoje
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ pavyko parsivežti pergalę iš Estijos. Manto Šerniaus auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio mače 94:87 (30:24, 15:20, 26:24, 23:19) palaužė Rakverės „Tarvas“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Tarvas“ dar pirmavo 68:67, tačiau tuomet svečiai iš Pasvalio surengė spurtą 9:0 ir įsiveržę į priekį 76:68 padėjo pamatus pergalei.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę šeimininkai buvo sušvelninę atsilikimą iki 5 taškų (80:95), tačiau paskutinę mačo atkarpą „Pieno žvaigždės“ sužaidė užtikrintai ir pasiekė pergalę.

Atsakomosios rungtynės Pasvalyje bus žaidžiamos vasario 11 dieną.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 17, Evaldas Kairys 15, Žygimantas Skučas 12, Osvaldas Olsevičius 10, Tauras Jogėla 9.

„Tarvas“: Juris Umbrasko 23, Brandis Rossas 19, Julius Brooksas 16 (9 atk. kam.), Reinaras Haliikas 15.

Lukas
Prastokai si karta 7/2
2015-02-04
Lukas
P.s. Brustas juk prišaudė tritaškių, ar tik man taip atrodė ?
2015-02-04
Lukas
Nėra absoliutaus lyderio PPŽ, tai rodo, kad treneriams yra sunku sugaudyti tą lyderį(priešų treneriams, tarkim spausti tą žaidėją gynyboje(naudoti presingą) ir t.t), kiek pastebėjau, namų arenoj visada rezultatyviausias Brust'as, o išvykose įvairiai, bet dažniausiai Dixon'as