LaMarcusas Aldridge'as surinko dvigubą dublį
Nuotr. AP – Scanpix
Trijų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) nutraukė dramatišką pergalę pasiekę Portlando „Trail Blazers“ (33-16) klubo žaidėjai, kurie po visą mačą trukusios atkaklios kovos 103:102 (27:23, 17:24, 28:23, 31:32) parklupdė Jutos „Jazz“ (17-31) komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 9,9 sekundės, Joe Inglesas smeigė tritaškį bei sumažino svečių atsilikimą iki minimalaus (99:101).

Po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas LaMarcusas Aldridge'as prie baudų metimų linijos neklydo ir padvigubino „Trail Blazers“ klubo pranašumą (103:99).

Kitoje aikštės pusėje iš toli krepšį atakavusio Gordono Haywardo metimas tikslo nepasiekė, tačiau kamuolį puolime atkovojo Dante Exumas, kurio perdavimo sulaukęs Trey Burke'as ištaisė komandos draugo klaidą ir smeigė tritaškį, sugrąžinusį intrigą į rungtynes (103:102).

Likus vos 0,4 sekundės, Haywardas dar spėjo prasižengti prieš Damianą Lillardą, tačiau liko nieko nepešęs. Vienas „Trail Blazers“ lyderių prametė abu baudų metimus ir finalinė rungtynių sirena skelbė Portlando ekipos triumfą.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25, LaMarcusas Aldridge'as 22 (11 atk. kam.), Wesley Matthewsas 21, Robinas Lopezas 11, Nicolas Batumas 10 (8 atk. kam.).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 27, Derrickas Favorsas 20, Trey Burke'as 18, Enesas Kanteris 16.