Sakramento ekipai pavyko kiek pristabdyti Klay Thompsoną
Nuotr. AP - Scanpix
Nesunkią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Vakarų konferencijoje pirmaujanti „Golden State Warriors“ (38-8) ekipa, kuri išvykoje 121:96 (29:22, 34:20, 31:38, 27:16) sutriuškino Sakramento „Kings“ (17-30).

Beveik visas problemas svečiai iš Oklando išsprendė pirmojoje susitikimo dalyje. Steve‘o Kerro auklėtiniai slogiai startavo ir įpusėjus pirmajam kėliniui atsilikinėjo 10:20, tačiau likusią ketvirčio dalį laimėjo 19:2 ir įsiveržė į priekį – 29:22.

Daugiausiai Mareese Speightso pastangomis antrojo kėlinio viduryje komandas jau skyrė 18 taškų – 52:34, o į rūbinę „Warriors“ krepšininkai išėjo turėdami 21 taško persvarą – 63:42.

Po didžiosios pertraukos „Kings“ pabandė atsitiesti ir trečiojo ketvirčio pabaigoje buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų (78:89), tačiau ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ vėl nutolo ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Oklando klubo krepšininkai šiame mače atliko 33 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 11 kartų, tuo tarpu „Kings“ padarė 17 rezultatyvių perdavimų ir 18 klaidų. „Warriors“ komandai atsarginiai žaidėjai surinko 61 tašką, o „Kings“ – viso labo 12.

Praėjusiame susitikime su „Kings“ 52 taškus pelnęs ir karjeros rungtynes sužaidęs Klay Thompsonas šį kartą į varžovų krepšį įmetė 14 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 23 (9 rez. perd.), Mareese Speightsas ir Andre Iguodala po 17, Klay Thompsonas 14.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 26 (11 atk. kam.), Rudy Gay 20, Benas McLemore‘as ir Darrenas Collisonas po 18.