D.J. Augustinas – naudingiausias dienos žaidėjas Nuotr.: USA Today – Scanpix
Jaredas Sullingeris ir „Celtics“ iškovojo pergalę Niujorke Nuotr.: AP – Scanpix
Robertas Covingtonas akimis palydi metimą Nuotr.: AP – Scanpix
„Pistons“ komandos minutės pertraukėlė Nuotr.: AP – Scanpix

Filadelfijos „76ers“ pergalių serija, niekais virtęs puikus Chriso Bosho pasirodymas ir LaMarcuso Aldridge'o dvigubi dubliai – tai ir daugiau – vasario 4-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Vasario 4-iosios rungtynių apžvalga

NEBE BEVILTIŠKI. Filadelfijos „76ers“ komanda nebėra ta, iš kurios visi galėtų juoktis. Praėjusią naktį „76ers“ 105:98 nugalėjo Denverio „Nuggets“ ir iškovojo trečią iš eilės pergalę namie.

ŽEMYN. Visai kitokios nuotaikos Denverio komandoje. Ji pralaimėjo 10 iš paskutinių 11 rungtynių, o paskutiniai trys pralaimėjimai patirti vidutiniu 21,7 taško skirtumu. Po šių nesėkmių „Nuggets“ Vakarų konferencijoje užima vienuoliktą vietą.

VEJASI. Detroito „Pistons“ 108:91 nugalėjo Majamio „Heat“ ir priartėjo prie pastarosios Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje. Dabar „Pistons“ nuo aštuntosios vietos, kurią užima „Heat“, skiria vos dvi pergalės.

NEPRAMETĖ. Chrisas Boshas trečiajame rungtynių su „Pistons“ kėlinyje pataikė visus 9 metimus ir vien per šį ketvirtį pelnė 21 tašką, bet to nepakako, kad jo ekipa iškovotų pergalių. Boshas iš viso surinko 34 taškus.

SUGRĮŽO. Portlando „Trail Blazers“ išskėstomis rankomis sutiko po traumos į rikiuotę grįžusį Robiną Lopezą. Aukštaūgis rungtyniavo pirmą kartą per beveik du mėnesius, o jo ekipa 103:102 palaužė Jutos „Jazz“. Lopezas, žaidęs po 23 rungtynių pertraukos, pelnė 11 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

DVIGUBI DUBLIAI. „Trail Blazers“ lyderis LaMarcusas Aldridge'as pelnė 22 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 24-ąjį dvigubą dublį šį sezoną. Tai buvo 219-asis jo karjeros dvigubas dublis ir pagal šį rodiklį jis pavijo Sidney Wicksą – iki tol vienvaldį visų laikų „Trail Blazers“ lyderį pagal dvigubus dublius.

SPURTAS. „Golden State Warriors“ mače su Sakramento „Kings“ dar iki ilgosios pertraukos spurtavo 23:0 ir įgijo triuškinamą persvarą. „Warriors“ laimėjo 121:96. Tai buvo ketvirta „Warriors“ pergalė tarpusavio rungtynėse su „Kings“ šį sezoną – visus tarpusavio mačus su „Kings“ jie laimėjo ir pernai.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Sacramento Kings Golden State Warriors 96-121 stat »
Portland Trail Blazers Utah Jazz 103-102 stat »
New York Knicks Boston Celtics 97-108 stat »
Detroit Pistons Miami Heat 108-91 stat »
Philadelphia 76ers Denver Nuggets 105-98 stat »

Dienos rekordai:

Augustinas
Augustinas
Daugiausia naudingumo balų: D.J. Augustinas (35)
Daugiausia pelnytų taškų: Chrisas Boshas (34)
Daugiausia atkovotų kamuolių: Rudy Gobertas (15)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: Ty Lawsonas (14)
Daugiausia perimtų kamuolių: Draymondas Greenas, Jameeras Nelsonas (4)
Daugiausia blokuotų metimų: Hassanas Whiteside'as (5)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Wilsonas Chandleris (5)

2015-02-04 18:18
Aš ir apie Cousinsą pagalvojau,kad jo gynyba tai kažkas absurdiško.Taip ir liko stovėt keturiom,kaip kokia kekšė.:-)