Edgaras Želionis vedė Liepojos klubą į pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) atkrintamąsias varžybas pradėjo dviejų lietuvių atstovaujama Liepojos „Triobet“ komanda, kuri išvykoje 67:62 (17:17, 16:13, 16:26, 18:6) pranoko Dovydo Rediko vedamą „Jekabpils“ ekipą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Želionis. Puolėjas per 22 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

33 minutes rungtyniavęs Andrius Mažutis prie pergalės pridėjo 7 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Redikas, kuris per 34 minutes įmetė 20 taškų (6/17 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 3 kartus pažeidė taisykles ir 5 kartus suklydo.

2015-02-07 18:04