Russellas Westbrookas pelnė 45 taškus
Nuotr. AP-Scanpix
Įspūdingas Oklahomos „Thunder“ (26-24) įžaidėjo Russello Westbrooko pasirodymas Naujajame Orleane leido be Kevino Duranto žaidusiai komandai 102:91 (31:29, 20:28, 26:19, 25:15) įveikti vietos „Pelicans“ (26-24).

Pirmieji ketvirčiai žadėjo permainingą kovą, bet sėkmingiau pradėję trečiąjį aikštės šeimininkai ėmė tolti. Po Erico Gordono tolimo metimo „Pelicans“ pasiekė dviženklį pranašumą (66:55).

Westbrookas ir Serge‘as Ibaka dviese surengė spurtą ir po penkių minučių rezultatas jau buvo lygus – 73:73.

Du iš eilės Anthony Morrow tritaškiai ketvirtojo kėlinio pradžioje į priekį išvedė jau svečius 85:82. Likus žaisti penkias minutes rezultatas dar buvo lygus (91:91), bet per likusį laiką „Pelicans“ taškų pelnyti nesugebėjo, o „Thunder“ surinko 11.

Westbrookas pelnė 45 taškus ir pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Įžaidėjas pridėjo 6 atkovotus kamuolius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“: Anthony Davisas 23, Ryanas Andersonas 19, Tyreke‘as Evansas 11, Quincy Pondexteris 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 45, Anthony Morrow 14, Serge‘as Ibaka 13, Dionas Waitersas 12.

Westbrooko žaidimo epizodai:

Visi rezultatai:

Golden State Warriors Dallas Mavericks 128-114 stat »
Utah Jazz Memphis Grizzlies 90-100 stat »
San Antonio Spurs Orlando Magic 110-103 stat »
New Orleans Pelicans Oklahoma Thunder 91-102 stat »
Minnesota Timberwolves Miami Heat 102-101 stat »
Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers 113-105 stat »
Houston Rockets Chicago Bulls 101-90 stat »
Toronto Raptors Brooklyn Nets 93-109 stat »
Boston Celtics Denver Nuggets 104-100 stat »
Atlanta Hawks Washington Wizards 105-96 stat »
Indiana Pacers Detroit Pistons 114-109 stat »

2015-02-05 15:15
No taip pat nežaidė J. Holliday . Į tai irgi reiktų atsižvelgti.

Graži kova vakaruose dėl 8 - tuko.
2015-02-05 10:51
Taip bet iki Suns dar trys pergalės, tai nėra daug bet kolkas visos 3 komandos demonstruoja panašaus lygio žaidimą, aišku gryžus KD oklahoma turėtu finišuoti būdama atkrintamosiose
2015-02-05 09:57
svarbi pergale OKC, nes Pelicans pranasumas jau tik per 1 pergale. keista, kad Pelicans nesugebejo namie laimet pries be lyderio zaidusius OKC.