Jeremy Pargo tapo Tel Avivo „Maccabi“ herojumi Stambule vykusiame mače
Nuotr. AFP – Scanpix
Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Jeremy Pargo metimas, galėjęs išplėšti pergalę Tel Avivo „Maccabi“ (5-1) klubui, buvo netaiklus, tačiau atakų organizatorius savo klaidą ištaisė pratęsime.

Paskutinėje atakoje atsakomybę ant savo pečių prisiėmęs Izraelio komandos gynėjas aidint finalinei rungtynių smeigė tritaškį, kuris Eurolygos „Top 16“ etapo mače Stambule 97:94 (27:22, 17:27, 19:15, 22:21, 12:9) parklupdė Martyno Pociaus atstovaujamą vietos „Galatasaray“ (2-4).

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Sylvenas Landesbergas pataikė iš vidutinio nuotolio bei padidino „Maccabi“ pranašumą iki devynių taškų (85:77).

Devin Michael Smith
PTS 24 | REB 4 | AS 4 | ST 2 | BS 2
Tačiau tuomet Zoranas Ercegas pelnė penkis taškus paeiliui, Justinas Carteris pridėjo vieną bei „Galatasaray“ pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (83:85).

Tada Eurolygos čempionų dvi atakos paeiliui baigėsi netaikliais metimais, o lemiamu momentu prie baudų metimų linijos stojęs Zoranas Ercegas nesusitvarkė su įtampa, pataikė tik dvi baudas iš keturių ir, išlyginęs rezultatą, išplėšė pratęsimą (85:85).

Iki tol serbas buvo realizavęs visas šešias baudas.

Pratęsimu metu nė vienai komandai atitrūkti nepavyko. Likus žaisti 36 sekundes, Yogevas Ohayonas Endero Arslano pražangą pavertė dviem taškais ir išlygino rezultatą (94:94).

Kitoje aikštės pusėje Alexanderis blokavo Arslano metimą, puolime kamuolį atkovojusiam Patricui Youngui pataikyti nepavyko, o tašką šiame mače padėjo iš toli pataikęs Pargo.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Pocius per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko 2 naudingumo balus.

„Galatasaray“: Zoranas Ercegas 29, Enderas Arslanas 20, Justinas Carteris 14 (8 atk. kam.), Sinanas Guleras 13, Patricas Youngas 11.

„Maccabi“: Devinas Smithas 24, Jeremy Pargo 17, Sylvenas Landesbergas 14, Sofoklis Schortsanitis 12, Brianas Randle'as 8, Yogevas Ohayonas 8.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2015-02-06 16:12
GinAisku abydna kad Gala neiskovojo extra tasko, bet vistiek manau kad sioje grupje jau daug maz viskas aisku.

Mazai dar Zalgiris apspjove tau snuki tai dar ir Gala is taves issityciojo?:DDDDD
2015-02-06 12:31
vaflius
Sitas Galatasaray pralaimejimas leis dar Zalgiriui pakovoti del 5vietos grupeje.
2015-02-06 10:37
abcde
visiskai paduxino. patys kalti baudos neimete 4kel gale
2015-02-06 10:01
teoriskai si pergale yra palanki zalgiriui,smagu,kad zydu klubas laimejo.
2015-02-06 00:31
Briedis_giriojeTurkai niršta, kad neįskaitė šio metimo, atlikto likus žaisti 2 sekundes https://vine.co/v/OFT2jQmJpEB

Na nežinau, mano nuomone švarus blokas, kamuolį pasiekė kai jis dar nesileido o buvo pačioje pačioje trajektorijos viršūnėje :)
2015-02-06 00:13
2015-02-05 23:52