Domantas Sabonis pelnė 9 taškus
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Šešioliktą pergalę iš eilės NCAA pirmenybėse iškovojo Gonzagos „Bulldogs“ (23-1) komanda, kuriai atstovauja Domantas Sabonis. Lietuvio ekipa išvykoje 77:63 (34:36, 43:27) nugalėjo „Santa Clara“ (11-13) universiteto komandą.

Nugalėtojams Domantas Sabonis per 24 minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Įpusėjus dvikovai „Bulldogs“ atsiliko ir tai buvo vos antras kartas šį sezoną, kai po pirmojo kėlinio jie buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Tačiau po ilgosios pertraukos greitai viskas stojo į savo vietas ir Gonzagos ekipa laimėjo dešimtąsias tarpusavio rungtynes iš eilės.

Gonzagos universitetas šiuo metu NCAA turi antrąjį reitingą – geriau vertinama tik vienintelė Kentukio universiteto komanda.

2015-02-08 14:48