Vitalijus Lukša prie pergalės pridėjo 9 taškus
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ketvirtąją pergalę iš eilės pasiekė „Vilnius“ (10-20). Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 84:81 (25:16, 18:26, 15:25, 26:14) įveikė „Palangos“ (16-16) krepšininkus.

Svečiai slogiai pradėjo susitikimą bei pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos jau turėjo dviženklį deficitą – 15:25. Antrajame kėlinyje palangiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidę atkarpą 16:4 įsiveržė į priekį – 31:29.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau jo pabaigoje „Palanga“ pradėjo spurtą 14:0, kuris ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes svečiams leido turėti solidų 16 taškų pranašumą – 74:58.

Vilniečiai neketino sudėti rankų ir lemiamo ketvirčio viduryje pradėjo įspūdingą spurtą. Kiek daugiau nei keturių minučių atkarpą sostinės klubas laimėjo 22:1 bei įsiveržė į priekį 80:75.

Palangiškiai paskutinę susitikimo minutę dar bandė griebtis šiaudo – Povilas Šakinis pataikė du tolimus metimus ir sumažino atsilikimą iki minimumo (81:82).

Likus žaisti 7 sekundėms ir vilniečiams pirmaujant 84:81, rezultatą galėjo išlyginti Adomas Drungilas, tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir „Palangai“ teko susitaikyti su pralaimėjimu.

„Palanga“: Povilas Šakinis 24, Adomas Drungilas 22 (13 atk. kam.), Deividas Anužis 13.

„Vilnius“: Ignas Daukšys 28, Jermaine‘as Love‘as 21 (10 atk. kam.), Vitalijus Lukša ir Pranas Skurdauskas po 9.

2015-02-06 21:32