Edvinas Alunderis atliko dvigubą dublį
Nuotr. LSU Atletas
„Šilutės“ (11-21) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 79:74 (10:27, 30:16, 25:9, 14:22) nugalėjo Kauno „Žalgirio“ (15-15) dublerių komandą.

Jaunieji žalgiriečiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą – 18:8, o pratęsę spurtą iki 14-0, kėlinio pabaigoje pirmavo net 27:8.

Šeimininkai sugebėjo po šio šalto dušo atsitiesti. Evaldo Šaulio vedami šilutiškiai antrajame kėlinyje spurtavo 16:2 ir prisivijo varžovus – 28:33.

Po didžiosios pertraukos „Šilutė“ visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas bei ne tik įsiveržė į priekį, bet ir pradėjo bėgti nuo varžovų. Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkų pranašumas pasiekė 16 taškų ribą – 65:49.

Anksčiau laiko pasiduoti neketino ir kauniečiai, kurie lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavo 9:0, o likus žaisti kiek daugiau nei minutę sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 68:73.

Vis dėlto, prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Eivydas Mološčiakas tolimu metimu padidino šeimininkų pranašumą iki 8 taškų (76:68) ir užtikrino jiems pergalę.

„Šilutė“: Evaldas Šaulys 26, Edvinas Alunderis (12 atk. kam.) ir Bryce‘as Cartwrightas po 16.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinsas 18, Martynas Varnas 15, Vidas Ginevičius ir Martynas Echodas po 9.