Aurimas Kieža buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-11) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate šventė dvidešimtąją pergalę. Marijampoliečiai svečiuose 65:74 (23:17, 11:24, 11:17, 20:16) nugalėjo Jonavos „Petrochemos“ (16-16) ekipą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet 9:1 spurtavę Giedriaus Žibėno auklėtiniai susikrovė trylikos taškų pranašumą – 45:58. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Petrochemos“ krepšininkams dar pavyko priartėti iki keturių taškų – 54:58.

Vis tik Aurimo Kiežos vedamiems sūduviečiams pavyko stabilizuoti situaciją aikštelėje ir persverti rezultato varžovams nebeleido. Lemiamais momentais rečiau klydę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę – 65:74.

Po šios pergalės Marijampolės klubas turnyrinėje lentelėje susigrąžino trečiąją poziciją, taip žemiau nustumdamas „Trakų“ ekipą.

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas 23, Tomas Milinskas 12 (9 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 9.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 18, Donatas Sabeckis 13, Paulius Petrilevičius 12 (10 atk. kam.), Aivaras Kvedaravičius 9 (4 rez. perd.).

2015-02-08 14:50
(ne)tikėta
2015-02-07 15:31
giedriaus indelis ten nulinis su tokia sudetim
2015-02-07 09:44
oj pasidziauget ir gana matysim toki rezultata tik utenos naudai :DD tik nesvaikit :DD
2015-02-06 21:44
Uz pergale
Kapsukas laimejo, sunys vel uztilo :-) turbut lazybas prasiko :-) :-) :-) sekmes ir toliau Giedriau!