Dviejų klubų su lietuviais dvikova baigėsi Denverio „Nuggets“ pergale. Namie žaidusi Denverio ekipa 123:111 (33:36, 32:23, 40:28, 18:24) nugalėjo „Golden State Warriors“ krepšininkus. Tarp lietuvių rezultatyvesnis buvo Linas Kleiza.

„Warriors“ dar vienas rungtynes žaidė be rezultatyviausio krepšininko Barono Daviso, kuriam antradienį turėtų būti atliekama operacija. Be to, tik per didžiąją mačo pertrauką prie „Warriors“ prisijungė starto penketo krepšininkas Stephenas Jacksonas, kuris Indianapolyje dalyvavo teismo procese.

Antrajame kėlinyje spurtavę šeimininkai trečiajame ketvirtyje įgijo solidžią persvarą, kurios per lemiamas minutes neišbarstė. Pergalę „Nuggets“ iškovojo nepaisant to, jog jų gretose dėl čiurnos traumos vėl nežaidė Allenas Iversonas. Jis praleido paskutines 7 iš 8 rungtynių.

Šį kartą lietuvių dvikovoje rezultatyvesnis buvo Kleiza. Starto penkete dvikovą pradėjęs „Nuggets“ lietuvis per 34 minutes pelnė 12 taškų (2/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Warriors“ ekipos žaidėjas Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 17 minučių ir surinko 6 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony ir J.R.Smithas po 28 taškus, Nene 24, Linas Kleiza 12, Steve‘as Blake‘as (13 rez. perd.) ir Marcusas Camby po 8.

„Warriors“: Alas Harringtonas 24, Kelenna Azabuike‘as 23, Monta Ellisas 14, Mattas Barnesas 13, Joshas Powellas 12.