Vlantimiras Giankovitsas prie pergalės pridėjo 10 taškų
Nuotr. AFP - Scanpix
Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje nelengvą pergalę pasiekė Atėnų „Panathinaikos“ (4-2) ekipa. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 65:59 (13:13, 9:16, 23:16, 20:14) nugalėjo Berlyno ALBA (2-4) krepšininkus.

Pirmoji rungtynių pusė geriau klostėsi šeimininkams. Vokiečiai kontroliavo žaidimą ir į rūbinę išėjo turėdami 7 taškų pranašumą – 29:22. Neblogai jiems prasidėjo ir trečiasis kėlinys, kurio viduryje ALBA įgijo dviženklį pranašumą – 42:31.

Vis tik tuomet iniciatyvą į savo rankas perėmė graikai, kurie iki kėlinio pabaigos išlygino rezultatą (45:45), o ketvirtajame kėlinyje patys pradėjo bėgti į priekį. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes „Panathinaikos“ pirmavo 61:50.

ALBA krepšininkai nenuleido rankų ir, spurtavę 9:1, prisivijo 59:62, tačiau paskutinės mačo minutės metu darė klaidas, o taikliai nuo baudų metimo linijos atakavę svečiai iš Graikijos iškovojo pergalę.

ALBA laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38:29, tačiau padarė net 24 klaidas.

„Panathinaikos“: Lukas Mavrokefalidis 11, Vlantimiras Giankovitsas ir Dimitiris Diamantidis po 10, Antonis Fotsis 9 (8 atk. kam.).

ALBA: Reggie Reddingas ir Jamelas McLeanas po 11, Alexas Renfroe 10, Leonas Radosevičius 9.

2015-02-06 23:50