Donatas Motiejūnas pelnė 14 taškų ir sugriebė 3 kamuolius
Nuotr. AP-Scanpix
Pergalę namų arenoje NBA lygoje pasiekė Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ (35-15) klubas. 15 tritaškių pataikę teksasiečiai 117:111 (36:23, 32:33, 28:26, 21:29) įveikė Milvokio „Bucks“ (27-23) krepšininkus.

Galingai startavę aikštės šeimininkai pabėgo dar pirmajame kėlinyje. Po penkių iš eilės Jameso Hardeno taškų „Rockets“ pirmavo 27:12.

Puolime galingai rungtyniavę aikštės šeimininkai apsukų nemažino ir antrajame ketvirtyje. Jį dviem dvitaškiais užbaigęs Ersanas Ilyasova šiek tiek pagerino „Bucks“ situaciją (56:68).

Svečiai spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir sugebėjo deficitą sumažinti iki trijų taškų – 102:105. „Rockets“ vėl į priekį truktelėjo Hardenas, o mačo pabaigoje penkis baudų metimus pataikė Corey Breweris ir Hjustono ekipa laimėjo 117:111.

Motiejūnas aikštėje praleido 25 minutes ir pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/4 baudos). Jis atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą prasižengė ir prarado 4 kamuolius.

„Rockets“: James Hardenas 33, Trevoras Ariza 24, Donatas Motiejūnas ir Joshas Smithas (10 atk. kam.) po 14, Corey Breweris 11, Terrence‘as Jonesas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (15 atk. kam.), Jorge Gutierrezas 13, Jerrydas Baylessas 13, Johnas Hensonas ir Brandonas Knightas (11 rez. perd.) po 12.

Rungtynių epizodai:

2015-02-08 14:46
solidu visai
2015-02-07 14:29
nujo
jazz labai įdomiai gynėsi prieš hardeną, visad jam gavus kamuolį net toliau nuo tritaškio bandydavo dvigubint, bet ir taip surinko savo taškus barzdyla. greak freak tai puikiai žaidžia, kartais net primena durant.
2015-02-07 13:37