C.J. Milesas svečiams pridarė daugiausiai problemų
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Klivlando „Cavaliers“ (31-21) ekipai nepavyko pergalių serijos pratęsti iki trylikos. Davido Blatto auklėtiniai suklupo Indianoje prieš vietos „Pacers“ (19-32) 99:103 (31:27, 24:20, 15:20, 36:29).

Pirmoje rungtynių pusėje geriau rungtyniavo „Cavaliers“ ir antrojo ketvirčio viduryje svečiai pirmavo 45:33. Panašaus dydžio pranašumą „Cavaliers“ laikė ir trečiajame ketvirtyje iki „Pacers“ spurto, kuris leido aikštės šeimininkams priartėti (67:70).

Ilgai varžovus vytis bandę aikštės šeimininkai galiausiai išlygino rezultatą likus žaisti 6 minutes (81:81). O paskutinę rungtynių minutę „Pacers“ pradėjo jau pirmaudami 97:92.

J.R. Smitho tritaškis svečius priartino – 96:99, bet George‘as Hillas pataikė abu baudų metimus. Smithas sugebėjo pataikyti dar vieną tolimą metimą (99:101), tačiau likus penkioms sekundėms Hillas dar dviem baudų metimais įtvirtino „Pacers“ pergalę.

„Pacers“: C.J. Milesas 26, George‘as Hillas ir Davidas Westas (13 atk. kam.) po 20, Solomonas Hillas 11, Roy Hibbertas 10.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 29, LeBronas Jamesas 25, J.R. Smithas 17, Timofejus Mozgovas 13.

Mačo apžvalga:

2015-02-08 00:48
keptuve
pakviestu seska, tai mestu po 150 tasku, nu bet aisku ir prasileistu po 190 :D
2015-02-07 18:00
Nu bet ir prisirenka :DDD kelmu ce. Gale visus metimus sumete per fuxus ir laimejo .
-2
2015-02-07 16:15
zoro
lbj nuskandino kamanda
-1
2015-02-07 15:55
lukasTikiuosi pareks pacers i po. Nors dabar hornets nets ir pistons geroi formoj. Pistons tikrai manau pates o del vienos vietos pacers hornets heat irnets kovos--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Labai grazi įnirtinga kova vyksta.
2015-02-07 14:58
lukas
Tikiuosi pareks pacers i po. Nors dabar hornets nets ir pistons geroi formoj. Pistons tikrai manau pates o del vienos vietos pacers hornets heat irnets kovos

--
2015-02-07 13:26
Expert
Turėtų gerą trenerį, tai nebūtų tokių gėdingų pralaimėjimų autsaideriams... keista, kai klubas, svajojantis apie žiedus, taip nevykusiai pataupo ant trenerio...