Jeffas Teague ir kompanija pranoko Vakarų konferencijos lyderius
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Naktį iš penktadienio į šeštadienį susikirto Rytų konferencijos lyderių Atlantos „Hawks“ (42-9) ir Vakaruose pirmaujančių „Golden State Warriors“ (39-9) klubų keliai. Pergalę rezultatyviame mače 124:116 (21:25, 31:27, 37;33, 35:31) šventė aikštės šeimininkai „Hawks“.

„Warriors“ dar antrojo kėlinio pradžioje buvo pirmaujančių rolėje (34:27), bet aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir išlygino rezultatą.

Sėkmingiau startavę po pertraukos, „Hawks“ krepšininkai nusvėrė svarstykles į savo pusę (61:54), bet „Warriors“ toliau varžovų nepaleido.

Ketvirtajame kėlinyje „Hawks“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą 114:103. Svečiams galingo spurto surengti nepavyko ir Rytų konferencijos lyderiai įrodė savo pranašumą 124:116.

„Hawks“: Jeffas Teague 23, Paulas Millsapas 21, Kyle‘as Korveris ir Mike‘as Scottas po 17, Alas Horfordas 12 (14 atk. kam.), Demarre Carrollas 12.

„Warriors“: Klay Thompsonas 29, Stephenas Curry 26, Draymondas Greenas 12 (20 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 12.

Rungtynių epizodai:

4neverEsminis varžybų faktorius buvo Milsap dominavimas prieš Green. Serijoje iki 4 pergalių nebūtų šansų GSW klubui prieš Hawks vien dėl to.Bendrai, su tokia gynyba GSW toliau antro rato neis. Hawks pusėje mažai konkurentų, tad gali ir praeiti iki superfinalo.

Spurs gynyba pernai tikrai nebuvo gelezine, bet nuejo iki galo.nespresk apie PO pagal RS varzybas.
2015-02-07
-1

GSW turi geriausią gynybą visoj lygoj, panašaus lygio kaip 08 Celticsai
2015-02-07
-16
Esminis varžybų faktorius buvo Milsap dominavimas prieš Green. Serijoje iki 4 pergalių nebūtų šansų GSW klubui prieš Hawks vien dėl to.

Bendrai, su tokia gynyba GSW toliau antro rato neis. Hawks pusėje mažai konkurentų, tad gali ir praeiti iki superfinalo.
2015-02-07
Neeilinės rungtynės. Abi komandos pademonstravo tai, dėl ko yra liaupsinamos visų ekspertų. Siūlyčiau visiems pasiieškoti internete ir parsisiųsti. Aukšto lygio šiuolaikiškas krepšinis.

Chicago BullsNa neznau kaip Gsw galejo laimet, kai Hawks baudu mete 20 kartu daugiau.

Kai neagresyviai baudos aikštelėje žaidi, tai ir negali tikėtis stori prie baudų metimo linijos. GSW šiandien neatlaikė keletos atkarpų ir pelnytai pralaimėjo. Kiek mačiau Kerro intervą po rungtynių, niekas nepergyva, sezonas tęsiasi.

M. Scott sužaidė puikias varžybas. Apskritai Hawks suolas buvo pranašesnis šianakt.