Šią naktį ketveriose NCAA rungtynėse žaidė krepšininkai iš Lietuvos. Sėkmingiausiai iš jų sekėsi Tomui Pranciliauskui, tačiau jo „Pepperdine Waves“ turėjo pripažinti 21 nesėkmę šį sezoną, 85:97 nusileisdama „San Diego Toreros“.

Antrakursis vilnietis per 24 minutes pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Triuškinamą pergalę šventė Tomo Janušausko „Austin Peay Governors“, 89:44 nepasigailėję „Tennessee State Tigers“. Janušauskas per 6 minutes pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/3 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, dukart suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Devintą kartą per 26 mačus suklupo Tauro Skripkausko „Charleston Cougars“ ekipa, 63:73 nusileidusi „Davidson Wildcats“. Lietuvis per 5 minutes pelnė 3 taškus (1/2 tritaškių) ir 1 kartą suklydo.

Pralaimėjo ir Vytauto Valiulio „Citadel Bulldogs“, 49:61 turėję pripažinti „Wofford Terriers“ pranašumą. Valiulis per 19 minučių prametė vienintelį mestą tritaškį ir taškų nepelnė, atkovojo 2 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.