Jermaine'as Love'as pelnė 15 tašų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus
Nuotr. NKL
Penktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė varžovų šturmą atlaikę „Vilniaus“ (11-20) klubo krepšininkai. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai šeštadienį svečiuose 75:70 (16:18, 16:20, 16:11, 27:21) įveikė „Palangos“ (16-17) komandos pasipriešinimą.

Mačo lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kada dvitaškį pataikęs Povilas Šakinis sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki trijų taškų (61:64).

Tačiau tuomet svečiai atsakė „sausa“ atkarpa 7:0 bei prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei įgijo dviženklę persvarą (71:61).

Visgi tada „Palanga“ rankų nenuleido, Ernestas Bružas pataikė du tolimus metimus paeiliui ir sugrąžino intrigą į rungtynes (70:73).

Po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Saulius Dumbliauskas prametė abu baudų metimus, tačiau aikštės šeimininkams tuo pasinaudoti nepavyko.

Povilo Šakinio metimas iš tritaškio zonos tikslo nepasiekė, o „Vilniaus“ pergalę įtvirtino tąsyk prie baudų metimus linijos jau nebeklydęs Dumbliauskas.

„Palanga“: Deividas Anužis 13, Deividas Keburys 12, Dominikas Matutis 11, Benas Vaitulionis 10.

„Vilnius“: Vitalijus Lukša 18 (12 atk. kam.), Andrew Fairas 16, Jermaine'as Love'as 15 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).

2015-02-08 16:16