Paulius Petrilevičius tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ herojumi
Lemiamos „Sūduvos-Mantingos“ (21-11) atakos smaigalyje atsidūręs Paulius Petrilevičius pelnė du taškus bei padovanojo pergalę triuškinamą persvarą iššvaisčiusiai Marijampolės komandai.

Giedriaus Žibėno treniruojami marijampoliečiai namie 71:69 (27:11, 21:17, 12:19, 11:22) nukovė Jonavos „Petrochemos“ (16-17) klubo žaidėjus.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie jau po pirmųjų penkių minučių įgijo dviženklę persvarą – 17:6.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir Marijampolės klubas toliau didino atotrūkį nuo varžovų ir prieš pat ilgąją pertrauką komandas skyrė rekordinis – dvidešimt vieno taško skirtumas – 47:26.

Tačiau tai jonaviečių nepalaužė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje varžovų netaikliomis atakomis pasinaudoję Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai surengė spurtą 14:6 ir sumažinę atsilikimą pradėjo kvėpuoti „Sūduvai-Mantingai“ į nugarą (66:61).

Netrukus rungtynių įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kuomet Aurimas Urbonas pataikė tritaškį ir taip po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (69:69).

Tačiau jau kitos atakos metu, po Giedriaus Žibėno paprašytos minutės pertraukėlės, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1,5 sekundės, Aurimo Kiežos iš už šoninės linijos pakabintą kamuolį sugavęs Paulius Petrilevičius nenusileisdamas ant žemės pelnė du taškus ir taip išplėšė savo komandai pergalę – 71:69.

„Sūduva-Mantinga“: Maksimas Šustau (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 17, Paulius Petrilevičius (11 atk. kam.) 14, Aurimas Kieža 10, Paulius Kleiza 9, Valentinas Mitalauskas 8.

„Petrochema“: Aurimas Urbonas ir Tomas Milinskas po 15, Henrikas Vorotnikovas 12, Tadas Sebežiovas 11.

Giedrius Žibėnas („Sūduvos-Mantingos“ vyr. treneris): „Pergalę lėmė pirmi du kėliniai, o vėliau šiek tiek aptingome tiek gynyboje, tiek puolime. Nustojome žaisti vienas prieš vieną bei du prieš du. „Petrochema“ yra gera komanda su labai pajėgiu startiniu penketu ir tvirtu charakteriu ir geru treneriu. Prieš tokią komandą laimėti keturis kartus iš eilės yra labai sunku. Savo sudėtyje turime penkiolika žaidėjų, vieną dieną sėkmingiau sužaidžia vieni, o kitą – kiti. Nejaučiame didelio žaidėjų trūkumo. Paskutinės atakos metu planavome išbėgti aukštyn ant tritaškio ir Paulius įvertino situaciją ir nubėgo ten, kur buvo laisva, todėl čia yra Pauliaus Petrilevičiaus nuopelnai.“

to tarp kitko
dunduk eik ir pasiziuresi i rkl puslapi kaip juozaiciu sekas ir nepamirsk paziureti kaip shuduvai-2 ir sekasi kiek pamenu tai dugne krapsosi :DD
2015-02-08 00:38
Tarp kitko
E gal kas girdejo kaip Juozaicio publikai sekasi su Shuduviu? Grand siekiai buvo sezono pradzioj...?

--
2015-02-08 00:34
Qwerty
Idomu kas tavo kaili siam gyvenime gelbsti? Turbut tevo pinigine? :-) Man tai tik pagarba kai komandoj vienas uz kita stovi. Bet Kapsuky kitoks intelektas... Kieza, kaip vietinis ir nesupuves, padek tiem provincialam patekt i final 4, nors 80 % ciabuviu tuo nesidziaugs!

--
2015-02-07 23:35
qwerty
išvaistyt 22 taškus persvaros ir gale rėkaut triumfuojant tai yra žema, eilinį kartą žibino kailį gelbsti žaidėjų meistriškumas
2015-02-07 21:33
To anonimas
Tai kad tave pati gyvenimas nubaude, eksperte! :-)

--
2015-02-07 20:02
as tai Pauliu nubausciau 1000 pritupimu,treneris ima pertraukele ruosia derini o jis laksto kur nori. Treneris sake varyt ant tritaskio tai ir varyk

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 8