Dirkas Nowitzki išplėšė pratęsimą
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Intriguojanti Vakarų konferencijos akistata įvyko Dalaso „American Airlines Center“ arenoje. Vietos „Mavericks“ (35-18) per pratęsimą įveikė turnyrinės lentelės kaimynus Portlando „Trail Blazers“ (34-17) 111:101 (24:25, 26:30, 20:28, 26:13, 15:5).

Nuo pat mačo pradžios priekyje buvo svečiai. Trečiajame ketvirtyje atliktas Wesley Matthewso dėjimas iš viršaus jiems suteikė didžiausią turėtą persvarą (82:67).

Tris kėlinius užtikrintai pirmavę „Blazers“ krepšininkai ketvirtajame ėmė strigti „Mavericks“ gynybos gniaužtuose. Likus dviems minutėms „Blazers“ dar turėjo 11 taškų pranašumą (94:83), tačiau tada po tritaškį pataikė Devinas Harris ir Chandleris Parsonsas (89:94).

Likus žaisti 21 sekundę tritaškį pridėjo ir Dirkas Nowitzki, o rezultatas tapo lygus – 96:96. Paskutinį pagrindinio laiko metimą prametė Damianas Lillardas.

„Mavericks“ pratęsime startavo laimėta atkarpa 9:0. Svečiai ir toliau nerado būdų pralaužti varžovų gynybą, o Dalaso ekipos puolėjas Chandleris Parsonsas pratęsimo metu pelnė 8 taškus ir įtvirtino pergalę 111:101.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 25, Chandleris Parsonsas ir Monta Ellis po 20, Devinas Harris 16, Tysonas Chandleris 11 (13 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 26, LaMarcus Aldridge‘as 25 (14 atk. kam.), Wesley Matthews 17, Robinas Lopezas 11.

Mačo epizodai:

2015-02-08 12:38
Blazers tai liurbiai, ypac Lillardas. jau vakar paskutine ataka tai visiska nesamone - lygu, laiko lieka 20s, o jis pradriblinguoja iki galo ir meta trajaka is 8 m. :) norejo suvaidint didvyri, o gavosi luzeris. :)

o Mavsam tai cia buvo pirma pergale pries top vakaru komanda, iskovota namie (buvo laimeje pries Spurs, bet tie tada zaide be startinio, tai tos galima neskaiciuot).
2015-02-08 12:31
CelticsSenukas dar turi parako uztektinai, smagu matyt, kad dar kaip lygus su lygiu gali zaist su tokiu zaideju kaip Aldridge :)--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

nu kaip lygus su lygiu tai jis niekaip nepazaistu, nes gynyboj Dirkas niekad nespindejo, o dabar daz ir amzius jau ne tas. todel Aldridge'a ir denge Chandleris. o kad puolime Dirkas vis dar sunkiai uzdengiamas, tai ir taip aisku.
2015-02-08 10:58