Filadelfijos „76ers“ savo gerbėjus pradžiugino dar viena pergale
Nuotr. AP-Scanpix
Nors Filadelfijos „76ers“ (12-40) ekipa toliau išlieka viena iš Rytų konferencijos autsaiderių, bet komandos žaidime juntamas pagyvejimas. „76ers“ namų arenoje laimėjo jau ketvirtą kartą iš eilės. Šįsyk aikštės šeimininkai 89:81 (23:24, 19:24, 28:13, 19:20) įveikė Šarlotės „Hornets“ (22-28).

„Hornets“ solidžią persvarą įgijo dar antrajame kėlinyje. Po Geraldo Hendersono tritaškio svečiai buvo priekyje 46:30. Tiesa, likusią antrojo kėlinio dalį „76ers“ laimėjo 12:2.

Galingas spurtas po didžiosios pertraukos dviženklę persvarą suteikė jau šeimininkams (70:57). Filadelfijos krepšininkai įtikinamai laimėjo trečiąjį ketvirtį ir nors visus likusius jie pralaimėjo, bet susikrauto pranašumo užteko pergalei pasiekti (89:81).

„Hornets“ pataikė tik 29 dvitaškius iš 84 (34,5 proc.) ir nors „76ers“ taiklumas iš dviejų taškų sezonos taip pat nebuvo pavydėtinas (39,2 proc.), bet nugalėtojai pataikė 9 tritaškius iš 23 (39,1 proc) ir 22 baudų metimus iš 30 (73,3 proc.).

„76ers“: Robertas Covingtonas 22, Hollisas Thompsonas 18, Lucas Mbah a Moute 13, Nerlensas Noelis 12.

„Hornets“: Alas Jeffersonas 18, Geraldas Hendersonas 17, Marvinas Williamsas 13.