Arvydas Šikšnius vedė „Juventus“ į pergalę Žemaitijoje
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Utenos „Juventus“ (16-10) komandai pavyko nutraukti trijų pralaimėjimų paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) seriją. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 71:60 (24:15, 17:17, 20:16, 10:12) nugalėjo absoliučius turnyro autsaiderius „Mažeikius“ (1-26).

Pirmajam kėliniui įpusėjus išsiveržę į priekį (16:15), daugiau besivejančiųjų vaidmenyje svečiai nebeatsidūrė. Sužaidus 20 min. komandas skyrė 9 taškai (41:32), o trečiojo pabaigoje „Juventus“ persvara tapo dviženklė (61:48). Surengti lemiamo šturmo paskutinio ketvirčio metu mažeikiškiams nepavyko – „Juventus“ ramiai užbaigė pergalingas rungtynes.

„Juventus“ į priekį vedė Arvydas Šikšnius, kuris pelnė 21 tašką, išprovokavo net 9 varžovų pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Juventus“ turnyro lentelėje užima 4-ąją vietą, o „Mažeikiai“ yra paskutinėje, 11-oje pozicijoje.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 21 (10/12 baud.), Rashaunas Broadusas 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Edgaras Stanionis 13, Nikita Barinovas 9.

„Mažeikiai“: Darius Pakamanis 14, Simonas Serapinas 13, Raimundas Danys 11, Giedrius Staniulis 10.

Efektinga Rashauno Broaduso ir Arvydo Šikšniaus ataka:

2015-02-09 19:44
ultra RYTFANIAItau stojas pastoviai,nes dar tau vaikui ikisti niekas nedave,tai ikis tarp duru staktos spauguotaveidi
aik tu kausai, neesi mates normaliu rungtyniu niekad taip kad eik zaist candy crush
2015-02-09 09:55
ultra RYTFANIAI
2015-02-08 22:14
as blmeba kai ateinu i utenos juventus rungtynes utenoje,,ten zmones alsuoja krepsniu,,sale pritampsta,,itampa jauciasi,,pristatymas nuostabus,,ir kai pasako varzybu vedejas tuos zodzius.."o dabar,,karstai pasitikime,,Utenos,,,J U V E N T U S !!! tai nzn man net b...s stojas,,, o paziuri rytfaniu rungtynes ar dar kokiu dzukiju,lietkabeliu ir panasiu komandeliu,,tai graudu darosi...
-1
2015-02-08 22:11
Nu bet rytfaniai kokie graudus lenkai, geriau lietuvos ryto komanda isnyktu is krepsinio zemelapio isvis,,nu nes grynai nesamone gaunas
2015-02-08 22:08
ultra RYTFANIAIPRISISLAVE ANA SEKMADIENI VILNIUI,PASKUI BBL IR SU DZUKIJA DABAR VOS LAIMEJO PRIES MAZEIKIUS,GAL PAS TAVE SLUOTA RUROJ?

Dar vienas Svarinskas atsirado. Juventus šiandien aštuoniese žaidė, pusantro kėlinio ir be centro, + 11 tai dar labai geras rezultatas. Nėra pačiam prie ko prisikabinti, eik prie stulpo kabinėtis.
-1
2015-02-08 21:16
utenska jega
Nu va gryztam i pergaliu kelia, daba baronam ragus nulauzma bble

--
2015-02-08 20:50

Vos laimėjo? Tu rungtynių nematei? 4 kėlinyje buvo 18 taškų persvara, žaidė išvykoje, viskas normaliai, kėlinio gale tik Mažeikiai sumažino iki 11 taškų. Solidus rezultatas, Juventus nuo pirmo kėlinio antros pusės visas rungtynes laikė iniciatyvą savo rankoje. Bet, aišku, tu matysi viską taip, kaip nori :)
2015-02-08 20:32
+1
2015-02-08 20:16
Juventus visus sluoja kaip sunis, Utena valdo
-4
2015-02-08 20:12
Stiprinas,stiprinas Mažeikiai,bet pergalių ir toliau nematyt.Iškovojo tą pergalę ir matyt nusprendė,kad sezono tikslas jau pasiektas.Jau geriau trenerį kitą būtų paėmę,nes Rudžio deriniai jau senai išsisėmę.

--
2015-02-08 20:00
ultra RYTFANIAISUDAS TAS JUVENTUSAS,CIA PRIES RYTA PASISAKOJO IR TOLIAU BAIGESI PASAKA,TUOJ SIAULIAI SU DZUKIJA IR PIENINKAIS APLENSK JUOS

Vien tai, kad reiški tokią didelę neapykantą Juventus komandai reiškia, kad ją laikai stipria ;) Juk ant silpnos komandos pagiežos nelaikysi ;)
-1
2015-02-08 19:51
+1
2015-02-08 19:19
swppa
Esu mazeikiskis, ka galiu pasakyt? Visu pirma juventus galima pasveikint su pergale, graziai susizaide, krito per rankas daug metimu. Visu antra : kas tokius debilus teisejus leidzia i aikste? Nemato akivaizdziu prazangu, po to dalina prazangas kur nereikia... taip ir isejo jog padejo ir tai ir tai pusei.. nezinau ka mazeikiuose dar razutis daro, tritaskiai jo skrieja ne i lanka, o kazkur i konstrukcijas.. Danys geriau tegul nesiverzia po krepsiu, kiekviena jo ataka baigiasi prazanga... Ir visu trecia : Rudį, tu ne ant vyru sauk, o eik ir treniruok juos..Neidomu kad ir pusdieni, kad ir per nakti, bet mokykites pataikyt budami laisvi...