Jonas Valančiūnas gynyboje žaidė užtikrintai
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojęs Jonas Valančiūnas buvo naudingiausias mačo krepšininkas, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (35-17) komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė pergalę.

Dwane'o Casey auklėtiniai praėjusią naktį namuose 87:82 (28:25, 17:21, 19:12, 23:24) įrodė pranašumą prieš pirmenybių čempionus – San Antonijaus „Spurs“ (32-19) klubo krepšininkus.

Jonas  Valančiūnas
PTS 8 | REB 16 | ST 1 | BS 4
Susitikimą starto penkete pradėjęs lietuvis aikštėje praleido 34 minutes, pelnė 8 taškus (3/7 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 16 kamuolių (daugiausiai šiame sezone), blokavo 4 metimus (pakartotas sezono rekordas), po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Tony Parkeris pelnė du taškus bei „Spurs“ komanda turėjo minimalią – trijų taškų persvarą (82:79).

Tada „Raptors“ į priekį truktelėjo Jamesas Johnsonas, kuris pelnė šešis taškus paeiliui bei Kanados klubas perėmė mačo iniciatyvą į savo rankas (85:82).

Po kelių pertraukėlių iš eilės dvi „Spurs“ atakos paeiliui pasibaigė klaidomis, o likus žaisti 3,4 sekundės prie baudų metimų linijos stojęs ir neklydęs DeMaras DeRozanas pataikė abi baudas ir įtvirtino „Raptors“ pergalę (87:82).

„Raptors“: Jamesas Johnsonas 20, DeMaras DeRozanas 18, Amiras Johnsonas 15 (8 atk. kam.), Kyle'as Lowry 12, Jonas Valančiūnas 8 (16 atk. kam.).

„Spurs“: Marco Belinelli 12, Timas Duncanas 12 (3/14 metimų, 12 atk. kam.), Kawhi Leonardas 11 (5/17 metimų), Tony Parkeris 10 (4/13 metimų), Tiago Splitteris 10, Emanuelis Ginobili 9 (3/13 metimų).

2015-02-09 18:11
Puikiai sužaidė Jonas.Kas labiausiai džiugina,kad šiemet Jonas jau ir gynyboj tampa rimtas ramstis.Šiandien net 4 blokus išrašė,o pagal kamuolius irgi neturėjo lygių.Tikėkimės,kad ir ateitį taip progresuos.

--
2015-02-09 18:08
AS
Pasisekė Raptors, kad Spurs nieko nepataikė
2015-02-09 16:48
nujo
duncanas jau kelinta karta ismetinedamas kamuoli is uzribio paskutinem rungtyniu sekundem suklysta:)

2015-02-09 11:12
Rungtyniu zaidejas JV, nes 4 keliny sedejo ant suolo. Butu JV loses, butu Raptors pergale mate kaip savo ausis...
-1
2015-02-09 10:41
kasiogurusprendziant is statsu, tai sakyciau rungtyniu zaidejas turetu but Johnson.

Tiesa pasakius as tokiuos pat nuomones,praktiskai krepsi atakavo nepriekaistingai,nei klaidu,nei baudu,keistoka..

Taigi sweikinau eilini karta puikiai sulosus dezikui ir lowry be ju nebutu pergales :)) na o jonas saunuolis,kuo dazniau tuo geriau jam paciam
2015-02-09 10:02
sprendziant is statsu, tai sakyciau rungtyniu zaidejas turetu but Johnson.
2015-02-09 09:39
whydot
Valanciuns atnese daugiausiai efektyvumo, tikriausiai del to ivardintas rungtyniu zaideju

--
2015-02-09 09:19
MJ
rungtynių žaidėjas...? keistai kažkaip...
-1
2015-02-09 09:00
To valio
Turbut tu cia juokauji, nes kitaip tu durnas, tokiam jo banguotam zaidimui, neimanoma islaikyt pastovaus vidurkio.
Linas
Net komentatoriai snd Jona gyre uz gera gynyba, gerai gynesi tiek pries Arona B. tiek pries Tima D.