Cousinso dvitaškis nusprendė mačo baigtį
Nuotr. AP-Scanpix
Lygioje kovoje tarp Sakramento „Kings“ (18-32) ir Fynikso „Suns“ (29-24) pergale džiaugėsi namuose žaidę „Kings“ krepšininkai. Paskutinio taiklaus DeMarcuso Cousinso metimo dėka jie laimėjo 85:83 (26:18, 22:24, 25:17, 12:24).

„Suns“ ketvirtąjį kėlinį pasitiko slegiami 13 taškų deficito (60:73). Per penkias minutes svečiai priartėjo (72:77). O rezultatą Fynikso krepšininkams išlyginti pavyko likus žaisti dvi minutes (81:81).

Markieffo Morriso metimas po ilgos pertraukos išvedė „Suns“ į priekį – 83:81, tačiau neilgai trukus lygybę vėl atstatė Cousinsas (83:83).

Komandos apsikeitė netaikliais metimais ir „Kings“ klubui liko 2,5 sekundės pergalei išplėšti. Po minutės pertraukėlės ant parketo žengę aikštės šeimininkai netrukus triumfavo. Cousinso mestas kamuolys pašokinėjo ant lanko ir galiausiai įkrito į krepšį (85:83).

„Kings“: DeMarcus Cousinsas 28 (12 atk. kam.), Benas McLemore‘as 13, Ramonas Sessionsas 10.

„Suns“: Isaiah Thomasas 26, Goranas Dragičius 13, Geraldas Greenas 9.