Vos aštuoniese į Estiją atvykę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Uostamiesčio ekipa 78:100 (20:29, 21:32, 24:21, 13:18) nusileido Algirdo Brazio treniruojamai Tartu „Rock“ ekipai.

Klaipėdos komanda šiose rungtynėse vertėsi be Vaidoto Pridotko, Mariaus Kasiulevičiaus, Vytauto Buzo ir Sergo Atuašvili, kurie net nevyko į Estiją.

Estai nuo pat pirmosios rungtynių minutės tvirtai diktavo žaidimo sąlygas, o sužaidus 4 minutes jie priekyje buvo jau 10 taškų skirtumu (17:7). Nors klaipėdiečiais buvo pavykę priartėti iki 3 taškų (22:19), tačiau sumaniai puolime žaidę Brazio auklėtiniai jau antrajame kėlinyje susigražino turėtą persvarą.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tik augo, o 28-ąją mačo minutę „Rock“ atotrūkis siekė net 27 taškus (82:55). Solidžiai visas rungtynes žaidę Estijos krepšininkai iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

„Neptūnas“: Ronaldas Dorsey 19 taškų, Michailas Anisimovas 16 (10 atk. kam.), Evaldas Dainys 14, Andrius Petkūnas 13, Vitalijus Stanevičius ir Ernestas Ežerskis po 8.

„Rock“: Martinas Viiaskas 23 taškai, Gertas Kullamae 18, Martinas Muurseppas 15.

bet beblogai uzkrove neptunui... na tikiuosi klaipedoje duos atgal obuoliu :)