Dar vieną pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai namie be didesnio vargo 73:54 (19:15, 24:9, 18:19, 12:11) nugalėjo Rygos „Barons/LMT“ ekipą.

Šiose rungtynėse vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Rimantas Grigas leido pailsėti Jonui Mačiuliui ir DeJuanui Collinsui.

Kauniečiai jau per pirmąją rungtynių dalį susikrovė solidų pranašumą, nors trečiojo kėlinio pradžioje svečiams buvo pavykę priartėti iki 12 taškų (43:31), tačiau žalgiriečiai kaip mat atsitiesė ir pabėgo į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai tik dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15 taškų, Hanno Mottola 12, Mantas Kalnietis ir Marčelo Machado po 9, Tanoka Beardas 7, Vytenis Jasikevičius ir Vaidotas Pečiukas po 6.

„Barons/LMT“: Kasparas Bėrzinis 14 taškų, Martinas Kravčenka 10, Stephenas Richas ir Gediminas Maceina po 8.

Saunuoliai! Nerealu, kad ir jaunimui leido pasireikst :) vat ir Kalnietis pasirode :) jega :*
2007-02-17
SMS
Nieko naujo ane?
2007-02-15
na sakes, virs 60 tasku neduoda imest, cia tas varo virukai, susimaste pagaliau :D su Pergale !!
2007-02-13
+1
Su pergale visus, graziai suvarte tuos latvius :)) Bet gale rungtyniu man patiko kai isleido Silinski :))) koks palaikymas jam :DDD cia jis svarbiausias zaidejas :)
-1
nu pastaruoju metuziuriu sunkiai kas zalgiriui virs 60 tasku ymeta.mldc.dirba vyrai gynyboj.