Rytis Biliartas „iš žaidimo“ pataikė vieną metimą iš trijų Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Jakovas Vladovičius – „Nevėžio“ žaidėjų apsuptyje Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Jakovo Vladovičiaus 15 taškų pelnytų taškų „Lietkabelio“ pergalei nepakako Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Justas Tamulis „iš žaidimo“ pataikė 9 metimus iš 14 Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Justas Tamulis į varžovų krepšį įskraidino 5 tolimus metimus Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas

Rungtynių pabaigoje varžovų šturmą atlaikęs Justo Tamulio vedamas Kėdainių „Nevėžis“ (4-21) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė dramatišką pergalę.

Mindaugo Budzinausko auklėtiniai pirmadienį savo aikštėje 87:84 (30:22, 19:14, 21:23, 17:25) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (8-18) ir nutraukė septynių pralaimėjimų seriją.

Kėdainiečiai į priekį šovė prieš didžiąją pertrauką, kada Tamulis ir Joshua Crawfordas pelnė po šešis taškus paeiliui, „Nevėžis“ laimėjo „sausą“ atkarpą 14:0 ir antrojo kėlinio viduryje įgijo įtikinamą – 18 taškų persvarą (44:26).

Justas  Tamulis
PTS 27 | REB 1 | BS 1
Trečiajame ketvirtyje dar užtikrintai pirmavusi Budzinausko kariauna į duobę krito lemiamajame kėlinyje. Tuo puikiai pasinaudoję panevėžiečiai surengė spurtą 12:1 ir po ilgos pertraukos išlygino rezultatą (78:78).

Vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Jakovas Vladovičius buvo sumažinęs „Lietkabelio“ pranašumą iki minimalaus (82:81), tačiau tuomet Ivanui Neliubovui nepavyko varžovų klaidos paversti taškais, Lukas Brazdauskis atsakė taikliu dvitaškiu ir padidino šeimininkų pranašumą (84:81).

Likus žaisti 35 sekundes, Darius Griškėnas pataikė vieną baudą ir komandos skyrė du taškai (84:82). Po minutės pertraukėlės Tamulio tolimas metimas tikslo nepasiekė, Vaidotas Volkus ir Vladovičius apsikeitė klaidomis, o tašką šiame mače padėjo dėjimu iš viršaus „Lietkabelio“ krepšį sudrebinęs Thomasas Ray Davisas (86:82).

Geriausią sezono mačą sužaidęs Tamulis per 28 minutes pelnė 27 taškus (4/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 4/5 dvitaškiai), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, sykį prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Justas Tamulis 27, Marcusas Monroe 17, Joshua Crawfordas 10, Vaidotas Volkus 9, Roderickas Camphoras 8, Thomasas Ray Davisas 8.

„Lietkabelis“: Jakovas Vladovičius 15, Dainius Šalenga 14, Egidijus Dimša 12, Evaldas Žabas 11, Ivanas Neliubovas 10.

samsung
1. Lietkabelio prezidentas pakiso kiaule savo draugui LKL prezidentui, atiduodant pergale Kedainiams ir atitolinant Mazeikius nuo priespaskutines vietos.

2. Gali buti, kad Lietkabelio prezidentas pats buvo pakistas, nes jis vieno krepsinio agento ir vieno Lietkabelio krepsininko tevelio krepsinio versliukuose nedalyvauja. Lietkabelio prezidentas taip ir nesugeba pamatyti, ka jo komandoje priversti daryti vienam krepsinio agentui priklausantys dauguma komandos zaideju ir treneris.
kirvis
Mazeikiams ragas,leks is LKL nes per ilgai tempe guma su pastiprinimu.
2015-02-09 21:58
Teko stebėti rungtynes,tai tikrai patiko.Pirmus 2 kėl.aiškiai dominavo Nevėžis.Užmėtė trajakais,o juodukai savo prasiveržimais darkė visą Lietkabelio gynybą.Bet po pertraukos viskas pasikeitė.Lietkabelis pradėjo intensyviau gintis,geriau pataikyti ir Nevėžis supanikavo.Pabaiga tai kažkokia keista buvo-Nevėžis pirmavo 2tšk.ir galėjo užtikrint pergalę,bet prametė,o Volkus gavo per galvą ir po Lietkabelio krepšiu.Panevėžiečiai galėjo pasinaudot kiekybine persvara,bet net nespėjus pereit vidurio linijos prarado kamuolį ir Davisas dėjimu užtikrino Nevėžiui pergalę.Aišku,verta paminėti ir Tamulį.Tokių trajakų prišaudė,kad ne tik Kadžiulis griebėsi už galvos,bet ir aš.Ranką turi tikrai gerą,talento taip pat.Svarbiausia,kad daug dirbtų ir ateitį galim turėt neblogą SG.

--
2015-02-09 21:43
Buvau ir as isijunges siektiek paziuret, tai jo teiseju sprendimai kaikurie idomus. Vienas epizodas ten pries gala, kai susvilpe bauda metimo metu. Pakartojimas: tik pakele ranka, tamulis ar kas ten jau viena koja net iskeles tuo metu buvo(mete), bet vistiek neiskaite tasku :D Poto koja pakiso juodukui kazkuriam, siaip begdamas gi nepargriuvo..
2015-02-09 21:33
to aha
cia bus taip pat kaip spangot, kad juve nunesit:DD kazkaip cia db kieti pasidaret po isstenetos pergales vienos:D
2015-02-09 21:29
to Vin
Pasiziurek su kokiais grybais zaidejais pradejo Mazeikiai sezona todel ir yra tiek pralosimu. Paskutiniai 4 pirkiniai tikrai solidus. Jei nuo sezono pradzios butu zaide tokia sudetim kokia dabar, tai butu manau dabar 9,8 turnyrines lenteles vietoi:)

--
2015-02-09 21:24
teisejai
ziurejau varzybas per interneta, tai drasiai galiu sakyt (nes maciau daug epizodu kartojimu), kad teisejai vapse pacio zemiausio lygio, koks begali but. Daug dagu daug baudu ten, kur ju net nebuvo. Sia problema puikiai parodo zaideju, nebaigusiu rungtyniu del prazangu limito, skaicius.
2015-02-09 21:21
aha
kabeliui bus batai ir su Mažeikiais šeštadienį. Visgi tikrasis kabelis buvo šiandien, o ne rungtynėse prieš Kalevą, kuris tada žaidė dar baisiau nei šiandien pats kabelis.
2015-02-09 21:20
Vin
Bet žiūriu Mažeikių fanams optimizmo netrūksta. 5-6 pergales :DDDD
2015-02-09 21:17
kedainiai
Gerai labai gerai tiems visiems skeptikams,sudo gabalams kur kliedi apie Nevezi blogai!!!
+1
2015-02-09 21:16
Mzk
Tikrai dar ne viskas prarasta, perzvelgiau i Mazeikiu tvarkarasti tai realiai dar 5,6 pergales pasiimt gali, svarbu tik kuo greiciau susizaist nes daug nauju veidu komandoi. Ta pati lietkabeli manau paims sestadieni Mazeikiai.