Kevinas Durantas pelnė 40 taškų
Nuotr. AP – Scanpix
Puikiai krepšį atakavęs Kevinas Durantas atvedė Oklahomos „Thunder“ (27-25) į pergalę Denveryje. Naudingiausias praėjusio sezono NBA krepšininkas pelnė 40 taškų, o jo ekipa 124:114 (38:18, 35:41, 33:33, 18:22) nugalėjo „Nuggets“ (19-33).

Durantas pataikė 7 tritaškius, taip pakartodamas karjeros rekordą, o tikslą pasiekė 13 iš 19 jo metimų iš žaidimo.

Puolėjas įsimėtė antro kėlinio pabaigoje, kai per 2 minutes pelnė 14 taškų ir padėjo savo komandai padidinti pranašumą iki 73:59.

„Nuggets“ trečią kėlinį pradėjo spurtu 9:0 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų, bet tada Russello Westbrooko tritaškis inicijavo svečių spurtą 13:3, po kurio jie vėl susigrąžino dviženklę persvarą.

Po dvikovos varžovai gyrė Durantą.

„Kai jis taip įsimėto, mums reikia jį dengti dviese. Jis meta per du-tris žingsnius nuo tritaškio linijos ir pataiko. Tiesiog reikia su tuo susitaikyti“, – kalbėjo „Nuggets“ įžaidėjas Ty Lawsonas.

„Komandos draugai manęs ieškojo, o aš tiesiog pabaigdavau atakas. Keli metimai buvo blogi, tačiau laimei, įkrito“, – sakė Durantas, 43-ąjį kartą karjeroje pelnęs bent 40 taškų.

„Nuggets“ komandai ši nesėkmė buvo trylikta per paskutines 14 rungtynių.

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris 23, Kennethas Fariedas (10 atk. kam.) ir Ty Lawsonas (9 rez. perd.) po 22, Jusufas Nurkičius 16 (14 atk. kam.).

„Thunder“: Kevinas Durantas 40 (6/7 dvit., 7/12 trit.), Russellas Westbrookas 26 (9 rez. perd.), Mitchas McGary 17 (10 atk. kam.), Andre Robersonas 12.

Mačo apžvalga:

2015-02-10 16:22
nujo
norint kazka pasiekti playoffuose reikia okc kazka daryti su westbrooku. kai nera duranto, jis tikrai gerai patraukia komanda, bet kai durantas yra tai jis tampa inkaru.
2015-02-10 15:01
Tik dvi pergales ir pasivys Phx. Playoff jau cia valio!

--
2015-02-10 11:43
Hmm
Cia buvo is serijos: Do not mess with me. :D Sunervino uzmete, baiktas grajus. :D
2015-02-10 09:55
Mantrixas
Pats laikas OKC susiimt ir žaist taip, kaip paskutines 2 rungtynes. Ir playoff bus. MVP.