Carmelo Anthony dėl traumos nebaigė mačo su „Heat“
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Niujorko „Knicks“ (10-42) lyderis Carmelo Anthony paliko aikštelę anksčiau laiko ir į ją nebegrįžo dėl atsinaujinusių kelio skausmų, o namuose žaidę Majamio „Heat“ (22-29) svečius nugalėjo 109:95 (23:32, 29:24, 25:18, 32:21).

„Knicks“ varžovus pribloškė galingu startu. Amare Stoudamire‘ui realizavus du baudų metimus svečiai pirmavo dvigubai – 28:14.

Pirmaujančių vaidmenyje svečiai buvo iki 28-os mačo minutės. Chrisas Boshas dvitaškiu išvedė „Heat“ į priekį (63:61) ir aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą.

Likus 7 minutėms ir 30 sekundžių „Knicks“ treneris Derekas Fisheris buvo priverstas pakeisti susižeidusį Anthony, o jo vadovaujama ekipa galutinai paleido „Heat“ į priekį.

Po traumos į rikiuotę sugrįžęs „Knicks“ puolėjas Andrea Bargnani pelnė 4 taškus per 13 minučių.

„Tai tas pats kelis. Šiuo metu man labai skauda“, – po rungtynių nedaugžodžiavo 12 mačų šį sezoną jau praleidęs Anthony.

„Heat“: Chrisas Boshas 32, Mario Chalmersas 18, Norrisas Cole‘as ir Luolas Dengas po 12, Chrisas Andersenas 10 (1/1 tritaškiai).

„Knicks“: Carmelo Anthony 26, Amare Stoudemire‘as 14, Langstonas Galloway 10.