Kęstučiui Kemzūrai sezonas ULEB taurėje baigtas. Lietuvio treniruojami Maskvos regiono „Chimki“ krepšininkai namie 76:93 (11:26, 26:25, 20:22, 19:20) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai. Serbai antrus metus iš eilės pateko tarp aštuonių stipriausių ULEB taurės ekipų.

„Chimki“, sekmadienį Rusijos pirmenybėse įveikę Maskos CSKA, šįkart turėjo laimėti didesniu nei 12 taškų skirtumu, tačiau nesugebėjo to padaryti. Jau mačo pradžioje „Crvena Zvezda“ įgijo triuškinamą pranašumą (15:3, 26:8) ir rusai visą dvikovą beviltiškai vijosi.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Chimki“ pagaliau priartėjo iki 12 taškų (68:80), bet Milanas Gurovičius pataikė du tritaškius iš eilės ir Maskvos srities ekipa buvo nokautuota.

„Chimki“: Maciejus Lampe 20 taškų, Ademola Okulaja ir Kelly McCarthy po 14, Gianmarco Pozzecco 10.

„Crvena Zvezda“: Milanas Gurovičius 21, Igoris Miloševičius 13, Petaras Popovičius ir Vukas Radivojevičius po 12, Tadija Dragiševičius 10.

•

Tuo tarpu kito lietuvio, Antano Sireikos treniruojama ekipa atsakomosiose rungtynėse bėdų neturėjo. Pirmąsias rungtynes laimėję 90:73, Kazanės „Uniks“ ir antrąkart sutriuškino Vršaco „Hemofarm“ ekipą, šįkart 95:64 (23:17, 26:17, 28:13, 18:17).

Pergalei neprireikė nė didesnio lietuvių krepšininkų indėlio. Darjušas Lavrinovičius praleido rungtynes, o jo brolis Kšištofas ir Saulius Štombergas kartu surinko 16 taškų.

Štombergas per 24 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius.

Tuo tarpu K.Lavrinovičius per 23 minutes pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Uniks“: Cameronas Stevensonas 24, Duško Savanovičius 11, Jerry McCuloughas 10.

„Hemofarm“: Vanja Plisničius 26, Velimiras Radinovičius ir Marko Simonovičius po 9.

Na bet Milanas Gurovičius tai draskosi nesveikas zaidejas tik kad charakteris jo nesveikas jau seniai galejo zaisti geriausiose komandose
2007-02-14
+1
chimki po pergales pries cska galvojo kad jie lengvai iveiks tuos serbus,taciau isejo atvirksciai.Ta pergale pries eurolygos cempionus neisejo jiems i nauda.O Uniks turi daugiausia sansu kartu su rytu laimeti uleba.