Donatas Motiejūnas pelnė 12 taškų
Nuotr. AFP - Scanpix
Hjustono „Rockets“ (36-16) grįžo į pergalių kelią. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa permainingose rungtynėse išvykoje 127:118 (41:23, 29:38, 18:28, 39:29) palaužė Fynikso „Suns“ (29-25) komandą.

„Rockets“ į pergalę vedė Jamesas Hardenas, vien lemiamo ketvirtojo kėlinio metu pelnęs 20 taškų. Iš viso šiuo metu rezultatyviausio NBA krepšininko sąskaitoje – 40 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai. Tai buvo jau šeštosios rungtynės šį sezoną, per kurias gynėjas surenka bent 40 taškų.

James  Harden
PTS 40 | REB 12 | AS 9 | ST 3 | BS 1
Itin rezultatyviai puolime žaidusi Hjustono ekipa per pirmąjį kėlinį pelnė net 41 tašką ir jam pasibaigus turėjo 18 taškų persvarą – 41:23, tačiau šeimininkai suskubo atsitiesti po tokio šalto dušo ir perėmę iniciatyvą antrajame kėlinyje prisivijo varžovus – 54:57.

Po ilgosios pertraukos „Suns“ persvėrė rezultatą ir trečiojo ketvirčio viduryje įgijo 8 taškų pranašumą – 81:73. „Rockets“ iki kėlinio pabaigos pasivijo varžovus (88:89), o ketvirtajame kėlinyje sužaidus 2 minutes komandas vis dar skyrė taškas – 96:95 pirmavo svečiai.

Tuomet Hjustono klubas pradėjo pergalę nulėmusį spurtą 11:0 ir atitrūko 107:95, o puikiai likusį susitikimo laiką rungtyniavęs Hardenas neleido savo komandai paleisti šios persvaros bei pergalės iš savo rankų.

Starto penkete mačą pradėjęs Motiejūnas žaidė sąlyginai nedaug, tačiau spėjo pasiekti savo taškų vidurkį. Lietuvis surinko 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Joshas Smithas 20, Patrickas Beverley 15, Corey Breweris 14, Donatas Motiejūnas 12, Trevoras Ariza 10.

„Suns“: Ericas Bledsoe 32, Goranas Dragičius 20, P.J. Tuckeris 17, Markieffas Morrisas 16, Isiah Thomasas 14.

Jameso Hardeno benefisas:

2015-02-11 18:07
Uno
CelticsBiski negerai Doncei, Smithas vis geriau zaidzia.

Smitas banguoja. Kai jis atėjo, daugumas galvojo, kad daba Motiejus sės ant suolo, bet nieko panašaus.
2015-02-11 16:34
DMO
ei
Kur Terrence Jones dinges? Net DNP sarase jo nebuvo
2015-02-11 11:01
to donce
Tu pirma išmok rašyt ne gryžo, bet grįžo, vadini kitus vaikais bet pats esi 6 klasės lygio dar nepasiekęs kid'as.
2015-02-11 10:44
o.O draugelis trys stukes gryzo :))) donatai kad tas casey toks ir yra,jokio zaidimo nera per jona,jokiu deriniu ant jono,viska ka pasidaro tai pasidaro is po krepsio,retai kada jam imes kamuoli nes jis yra "mazojo penketo" dievukas,nors realiai visi mato kad tiek dezikas,lowry williams daznai tokiu FG pameto kad nutempia visa komanda zemyn,dar sitas begalvis nori kad jis gynejus gaudytu prie 3pts linijos,juk tai ne jo darbas,jei prisoka toliau imeta kamuoli i bados aikstele ir vel... jonas liekas kaltas...

isviso tas lagaminas parodija,atejas i nba buvo greitas mobilus C,aiskino kad reikia mases,jos priaugino db vel aiskina buvo kad jis letas :D krc...

ok db i tema d-mo per toki laikas sulose tikrai gerai,ech gaila kad susirinko tas prazangas tikrai butu atlakstes sau iprasta laika
2015-02-11 10:41
sa
JV n kartu geriau uz D-Mo ir tik duxas Casey nesupranta krepsinio ir nemoka isnaudot
2015-02-11 10:30
hentai
Tai pražangų prisirinko (5), todėl ir neilgai žaidė (17 min).
+1
2015-02-11 09:23
Biski negerai Doncei, Smithas vis geriau zaidzia.

Donce_3000_Gryzo
Gana neblogai suzaide per trumpa laika, aisku viska sugadino bereikalingos prisirinktos prazangos.

O vaikai kurie krepsinio neraukia tai klykt prades kad JV n kartu geriau uz D-Mo ir tik duxas Casey nesupranta krepsinio ir nemoka isnaudot, o va BN spuogiai tai puikiai viska ismano, nu paverkit vaikai gana senai cia buvau, bus smagu pasijuokti :)
2015-02-11 07:04
R.D.
Žėjau varžybas. Donatas gan vidutiniškai sulošė. Jis gali daug geriau. Daugelis žaidėjų stengiasi jį išstumti iš krapšio post'o, kad negautų galimybės apžaisti, tai Donatui reikia atakuoti iš toliau. Barzda atrodė galingai, didžiulio meistriškumo žaidėjas.
2015-02-11 06:59