Nickas Youngas reaguoja į įvykius aikštėje Nuotr.: AP – Scanpix
Marcas Gasolis trijų varžovų apsuptyje Nuotr.: AP – Scanpix
Jamesas Hardenas pelnė 40 taškų, iš jų 20 – per ketvirtą kėlinį Nuotr.: AP – Scanpix
Dwightas Howardas pasipuošęs spalvingu kostiumu Nuotr.: AP – Scanpix
Jeremy Linas bando išsaugoti kamuolį aikštėje Nuotr.: AFP – Scanpix

Detroito „Pistons“ kelias link atkrintamųjų, rezultatyvus Jameso Hardeno pasirodymas, eilinis Pau Gasolio dvigubas dublis ir Lionelio Hollinso sugrįžimas į Memfį – tai ir daugiau – vasario 11-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Vasario 11-osios rungtynių apžvalga

ARTĖJA PRIE ATKRINTAMŲJŲ. Detroito „Pistons“ vis dar turi žymiai daugiau pralaimėjimų (32) nei pergalių (21), tačiau Rytų konferencijoje jie vis tiek atsidūrė per plauką nuo atkrintamųjų varžybų. Dabar nuo aštuntoje vietoje esančių Šarlotės „Hornets“ krepšininkų juos teskiria pergalė.

SĖKMĖS PRIEŽASTIS? „Hornets“ pralaimėjo trečią kartą iš eilės ir jų nesėkmės sutapo su Michaelo Kiddo-Gilchristo praradimu. Kai šis krepšininkas rungtyniauja, „Hornets“ rezultatas yra 19-17. Kai nerungtyniauja – 3-13.

NESULAIKOMAS. Hjustono „Rockets“ gynėjas Jamesas Hardenas ketvirtajame kėlinyje pelnė 20 iš savo 40 taškų, o jo vedama Hjustono „Rockets“ 127:118 pranoko Fynikso „Suns“. Hardenas antras rungtynes iš eilės pelnė 40 ir tapo vos antruoju šį sezoną tai padariusiu žaidėju po Russello Westbrooko.

NĖRA SKIRTUMO. „Rockets“ šį sezoną laimėjo 70 proc. rungtynių, kai žaidė be Dwighto Howardo (14-6) ir 68,8 proc. rungtynių – su Dwightu Howardu (22-10).

PAKEIS. „Rockets“ įžaidėjas Patrickas Beverley pakeis susižeidusį Johną Wallą NBA visų žvaigždžių įgūdžių konkurse.

DVIGUBŲ DUBLIŲ MAŠINA. Čikagos „Bulls“ aukštaūgis Pau Gasolis šį sezoną dominuoja rinkdamas dvigubus dublius. Praėjusią naktį jis pelnė 26 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, taip 34-ąjį kartą šį sezoną ir 13-ąjį iš eilės surinkdamas dublius šiose dvejose kategorijose.

PAGARBIAI. Buvęs Memfio „Grizzlies“ treneris Lionelis Hollinsas buvo šiltai sutiktas mieste, kurio komandą prieš porą metų buvo atvedęs į NBA Vakarų konferencijos finalą. „Grizzlies“ gerbėjai trenerį sutiko plodama atsistoję, o vaizdo kube buvo parodytas specialiai treneriui skirtas reportažas. Dabartinė Hollinso komanda, Bruklino „Nets“, 86:95 neprilygo „Grizzlies“.

GEROMIS NUOTAIKOMIS. Denverio „Nuggets“ ilgesnę nei savaitės pertrauką pradeda geromis nuotaikomis. Kolorado valstijos klubas išvykoje 106:96 pranoko Los Andželo „Lakers“ ir nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją. Kitas rungtynes „Nuggets“ žais tik vasario 20 dieną – krepšininkai trumpų atostogų gauna dėl visų žvaigždžių savaitgalio.