Dvi moterų krepšinio lygos – NMKL ir LMKAL – stos viena prieš kitą, kad įrodytų, kuri yra stipresnė. Abi lygos pirmą kartą organizuoja bendrą projektą, kuris taps ypatinga švente krepšininkėms moters dienos proga.

Šiame renginyje, kurio šūkis „Krepšinis mus veda pirmyn!“, žaidėjos iš priešininkių taps komandos draugėmis. Pagrindiniu šventės akcentu taps rungtynės tarp lygų rinktinių, o komandoms atstovaus geriausios krepšininkės.

Moterys taip pat varžysis „Snaiperės“ konkurse, kuris atskleis taikliausiai iš toli atakuojančią krepšininkę. Jų lauks ir „Įgūdžių rungtis”, kurioje jos pasitikrins savo kamuolio varymo ir kitus sugebėjimus. Abiems konkursams komandos deleguos po vieną savo atstovę.

Šventės žiūrovų be pagrindinės renginio dalies lauks ir įvairūs žaidimai bei prizai, be to, juos linksmins Ukmergės mergaičių šokių kolektyvai.

Krepšinio šventė vyks 2015 m. kovo 7 dieną 14 val. Ukmergės Technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje. Įėjimas nemokamas. Laukiame atvykstant!

NMKL direktoriaus Jurgio Laurinavičiaus komentaras apie šventę:

„Pagrindinis akcentas suorganizuoti dviejų lygų bendrą projektą – šventė moterims, pasitinkant kovo – 8-ają.  Šia švente norime sudominti bei skatinti kuo daugiau mergaičių užsiimti šia sporto šaka.Taip pat siekiame populiarinti moterų krepšinį Lietuvoje. Norėtume, kad dėmesys būtų teikiamas ne tik profesionalioms žaidėjoms, bet apskritai visoms  panelėms ir  moterims, kurios žaidžia krepšinį. Norime suburti moterų krepšinio atstovus į vieną vietą, pasidžiaugti šia švente, pabendrauti ir pasidalinti nūdienų moterų krepšinio aktualijomis.

Nusprendėme šventę organizuoti Ukmergėje, nes čia moterų krepšinio tradicijos labai gilios. Šiame mieste visada dirbo ir dirba moterų krepšiniui neabejingi žmonės, kuriuos pavadinčiau fanatikais. Tai „Ukmergės MKK“ (moterų krepšinio klubo) prezidentė Rima Boškevičienė ir nenuilstanti krepšinio trenerė Nijolė Vadapalienė, išugdžiusi tokias žaidėjas kaip Rita Petrova, Elvyra Muradova, Rima Valentienė, Vita Kuktienė, Indrė Dudėnaitė, Justina Matiukaitė, Rita Troškienė, Rima Petronytė ir kitas. Taip pat šių dienų perspektyvias Eirūnę Gibavičiūtę ir Korneliją Daunoravičiūtę.

Deja, kaip ir visoje Lietuvoje, moterų krepšinis išgyvena ne pačius geriausius laikus, todėl norėtume atkreipti ir vietos valdžios dėmesį (žinoma ne tik Ukmergės), kad padėtų, paremtų, paskatintų šią sporto šaką ir toliau išlaikyti gražias tradicijas.“


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas