Paaiškėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovai ULEB taurės ketvirtfinalio etape. Jais tapo Strasbūro IG krepšininkai, kiek netikėtai išvykoje 86:74 (22:15, 20:13, 21:16, 23:30) palaužę Nansy SLUC komandą.

Spurtu 6:0 mačą pradėjusi Strasbūro ekipa nuo pat pirmųjų minučių primetė varžovams sau parankų žaidimo stilių. Pirmojo kėlinio viduryje SLUC varžovų deficitą sumažino iki minimumo, tačiau po taiklių Sachos Giffos bei Afiko Nisimo metimų SIG po pirmojo kėlinio turėjo jau 7 taškų (22:15) persvarą.

Per antrąjį ketvirtį Strasbūro komanda pradėjo dar geriau gintis, o varžovai ėmė klysti Svečių pranašumas 15-ąją varžybų minutę išaugo net iki 19 taškų (38:19). Prieš didžiąją pertrauką buvę „Lietuvos ryto“ varžovai ULEB taurės turnyro A grupėje šiek tiek sušvelnino skirtumą, tačiau sirena, skelbianti kėlinio pabaigą, skelbė solidžią 14 (42:28) taškų SIG persvarą.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Strasbūro ekipa puikiai naudojosi varžovų klaidomis ir po greitų kontratakų vėl susigrąžino 19 taškų (63:44) pranašumą.

Nuo pat pirmųjų ketvirtojo kėlinio minučių SLUC krepšininkai pradėjo kur kas aktyviau gintis bei spausti varžovus po visą aikštelę. Skirtumas ėmė tirpti, tačiau panaikinti didžiulį Strasbūro komandos pranašumą, įgytą per pirmuosius tris ketvirčius, SLUC ekipai buvo per sunki užduotis.

SIG po pirmųjų tarpusavio rungtynių turėję 3 taškų (89:86) pranašumą triumfavo bei pateko į ketvirtfinalio etapą, kuriame, vasario 27 ir kovo 6 dienomis, kovos su „Lietuvos ryto“ ekipa.

SLUC: Cedrickas Banksas 20, Ricardo Soliveris 17, Tariqas Kirksay 12 (8 atk. kam.), Cyrilas Julianas 11.

SIG: Charlesas Eidsonas 25 (6 atk. kam.), Nissimas 15, Giffa ir Aerickas Sandersas po 13.

Vilmi::: taip rytas jau antras menesis tamposi
2007-02-14
geriau buna kai galvoji kad zaidzia pries stipresni varzova. tada ir varzybas stebeti lengviau kai delnai su lukauskiai prigrybauja.
2007-02-14
+1
nu varzovai tikrai iveikiami. Pagal sudeti Nansy Sluc net stipriau atrodo.
2007-02-14
+1
To Vilmis: O kas yra užtikrintas, kad jis ir prieš Strasburą nesitampys?
2007-02-14
Jeigu ka tai cia ne Snaidero ispudingai zaide o rytas tampesi ir silpnai atrode.
2007-02-14
-1
Na taip Snaidero irgi galvojom, kad nestiprūs ir bus įveikiami be jokių vargų, o žiūrėkit kaip gavos. Vienu metimu jie galėjo viską pabaigti. Taip ir čia, neverta ketvirtfinalyje ieškoti silpnų varžovų
2007-02-14
mane tai nervina tokie rasytojai kur raso NESTIPRUS, LENGVAI IVEIKSIM ir panasiai. prisiminkit kad ketvirtfinaly silpnu komandu nebebuna. Jeigu ir ta taip vadinama silpnesne komanda uzuodzia galimybe patekti i pusfinali arba finala, tada turi buti labai atidus o ne nuvertingi varzova.