Edgaras Želionis įmetė visus 7 savo metimus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Užtikrintai į Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalį žengė du lietuvius savo sudėtyje turinti Liepojos „Triobet“ ekipa, kuri namuose 105:83 (33:21, 24:23, 25:20, 23:19) nugalėjo Dovydo Rediko atstovaujamą „Jekabpils“ klubą.

Pirmas rungtynes svečiuose Liepojos komanda buvo laimėjusi 67:62.

Nugalėtojų gretose Edgaras Želionis ant parketo praleido 12 minučių ir per jas spėjo pelnyti 14 taškų (5/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovoti atšokusį kamuolį ir pažeisti taisykles.

Andrius Mažutis per 24 minutes prie pergalės pridėjo 12 taškų (4/4 tritaškiai), 7 rezultatyvius perdavimus ir 2 perimtus kamuolius.

„Jekabpils“ gretose dar vienas rezultatyvias rungtynes sužaidė Redikas. Gynėjas per 28 minutes į varžovų krepšį įmetė 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir 4 kartus suklydo.