DeAndre Jordanas ir Chrisas Paulas – lyg mažasis ir didysis broliai Nuotr.: AP – Scanpix
Blake'as Griffinas dėvi įtvarą, saugantį jo alkūnę po operacijos Nuotr.: AP – Scanpix
Dalaso „Mavericks“ šokėjų pasirodymas Nuotr.: AFP – Scanpix
Brandonas Jenningsas dėvi milžinišką įtvarą, saugantį jo operuotą Achilo sausgyslę Nuotr.: AP – Scanpix
Chrisas Paulas atakuoja krepšį Nuotr.: AFP – Scanpix

Pergalės paskutinėmis sekundėmis, pavargusi „Golden State Warriors“ komanda, nesėkminga Jameso Hardeno naktis ir atostogų nuotaikos – tai ir daugiau – vasario 12-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Vasario 11-osios rungtynių apžvalga

PASKUTINĘ AKIMIRKĄ. Bostono „Celtics“ išplėšė pergalę prieš Atlantos „Hawks“, kai Evanas Turneris pataikė tritaškį, iki dvikovos pabaigos likus žaisti 0,2 sekundes. Tai buvo pirmas kartas rungtynėse, kai „Celtics“ pirmavo, todėl komandos treneris Bradas Stevensas tuo pernelyg nesidžiaugė. „47 minutes ir 59,8 sekundes mes buvome pralaiminčioji komanda“, – pareiškė strategas.

GERIAU NEMESK. Toronto „Raptors“ išplėšė pergalę mače su Vašingtono „Wizards“, kai DeMaras DeRozanas pataikė dvitaškį likus žaisti 12 sekundžių. Vašingtono ekipa lemiamą ataką patikėjo Johnui Wallui, tačiau tai nepasiteisino – įžaidėjas prametė ir „Raptors“ triumfavo. Tai buvo jau 11 kartas iš eilės, kai per paskutines 24 rungtynių sekundes Wallas nepataikė metimo, galėjusio išlyginti arba persverti rezultatą.

CITATA. Tony Parkeris praleido didžiąją dalį gruodžio mėnesio rungtynių dėl šlaunies traumos ir vis dar negali rungtyniauti 100 proc. Paklaustas, ar įžaidėjas per „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertrauką dirbs individualiai, jo treneris Greggas Popovichius nusijuokė: „Ne, jis tiesiog visą laiką valgys spurgas“.

TRANSFORMACIJA. Milvokio „Bucks“ praėjusį sezoną buvo blogiausia lygos komanda, laimėjusi vos 15 kartų. Praėjusią naktį ji 111:103 įveikė Sakramento „Kings“ ir iškovojo 30-ąją pergalę. Ji tapo pirmąja komanda NBA istorijoje, padvigubinusia buvusio sezono pergalių skaičių dar iki „Visų žvaigždžių“ savaitgalio.

REIKALINGAS POILSIS. „Golden State Warriors“ pertrauką NBA kalendoriuje pasitinka turėdama geriausią rezultatą lygoje (42-9). Tačiau labiau nei rezultatas „Warriors“ trenerį Steve'ą Kerrą džiugina proga pailsėti. „Niekada nemačiau kitos tokios komandos, kuriai taip reikėtų poilsio. Mes visiškai išsimušę iš ritmo. Esame pavargę“, – pripažino Kerras.

SIEKIA ATKRINTAMŲJŲ. Indianos „Pacers“ praėjusią naktį 106:93 įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ ir iškovojo ketvirtą pergalę per paskutines penkerias rungtynes. Ši serija padėjo Indianos klubui priartėti prie aštuntosios Rytų konferencijos vietos – dabar nuo jos „Pacers“ (21-33) skiria vos viena pergalė.

SUSTABDYKIT, JEI GALIT. Klivlando „Cavaliers“ nepasigailėjo Majamio „Heat“ komandos, pervažiuodami ją 113:93. Tai buvo keturiolikta „Cavaliers“ pergalė per paskutines 15 rungtynių.

BE PERGALIŲ. Los Andželo „Lakers“ 86:102 išvykoje nusileido Portlando „Trail Blazers“, taip patirdami 11-ąją nesėkmę iš eilės svečiuose. Tokia ilga nesėkmių serija – klubo antirekordas.

UŽDARĖ. Jamesas Hardenas dvejas rungtynes paeiliui buvo pelnęs 40 arba daugiau taškų, tačiau užstrigo mače su Los Andželo „Clippers“. Rezultatyviausias lygos krepšininkas tepelnė 9 taškus – mažiausiai šį sezoną.

„ŽVĖRIS“. DeAndre Jordanas antras rungtynes iš eilės sužaidė „20-20“ rungtynes. Praėjusią naktį jis pelnė 24 taškus ir atkovojo 20 kamuolių, o „Clippers“ 110:95 įveikė Hjustono „Rockets“. Tiesa, Jordanas pataikė vos 12 baudų iš 26.

PERTRAUKA. Kartu su pertrauka NBA tvarkaraštyje savaitei atostogų išeina ir NBA pulsas. Artėjančią naktį vyks vos vienos rungtynės, po to visų akys nukryps į „Visų žvaigždžių“ šventę Niujorke, o į aikšteles NBA komandos sugrįš tik kitos savaitės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Orlando Magic New York Knicks 89-83   stat »
Boston Celtics Atlanta Hawks 89-88   stat »
Detroit Pistons San Antonio Spurs 87-104   stat »
Toronto Raptors Washington Wizards 95-93   stat »
Milwaukee Bucks Sacramento Kings 111-103   stat »
Minnesota Timberwolves Golden State Warriors 91-94   stat »
New Orleans Pelicans Indiana Pacers 93-106   stat »
Oklahoma Thunder Memphis Grizzlies 105-89   stat »
Cleveland Cavaliers Miami Heat 113-93   stat »
Dallas Mavericks Utah Jazz 87-82   stat »
Portland Trail Blazers Los Angeles Lakers 102-86   stat »
Los Angeles Clippers Houston Rockets 110-95   stat »

Dienos rekordai:

Durantas
Durantas
Daugiausia naudingumo balų: Kevinas Durantas (37)
Daugiausia pelnytų taškų: DeMarcusas Cousinsas, Nikola Vučevičius (28)
Daugiausia atkovotų kamuolių: DeAndre Jordanas (20)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: Chrisas Paulas (12)
Daugiausia perimtų kamuolių: Monta Ellisas (6)
Daugiausia blokuotų metimų: Dewayne'as Dedmondas (6)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Danny Greenas (5)

to Celtics
tokiems metimams yra The Truth a.k.a "That's why they brought me here"
2015-02-12 19:38
kesminas
jau daug metu tas top 10 komentatorius sakydamas gale top 10 man grinai skamba kaip kesminas :D
2015-02-12 18:40
JV
2015-02-12 18:03
DMO
2015-02-12 17:53
Haha

Perziurejau video daug kartu, bet nu niekaip neiziuriu kur tas tritaskis....
2015-02-12 17:27
Pastaruoju metu GSW žaidimas tikrai smigo.Prieš Sixerius tampėsi,dabar dar ir su Minesota vos laimėjo.Poilsis jiem tikrai reikalingas.