Justinas Pavlavičius Švedijoje pelnė 35 taškus, o jo ekipa iškovojo užtikrintą pergalę. Upsalos „Sallen Basket“ klubas namie 108:76 (30:17, 31:12, 21:19, 26:19) sutriuškino Norčiopingo „Dolphins“ krepšininkus.

Lietuvis per 33 aikštėje praleistas minutes pelnė 35 taškus (11/12 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Sallen Basket“ klubas, iškovojęs 16 pergalių ir patyręs 15 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.

•

Kitose Švedijos lygos rungtynėse nesėkmę patyrė Augustino Vito Sodertaljės „Kings“ komanda. Ji išvykoje 96:99 (23:20, 29:27, 16:29, 28:23) nusileido „Akropol BBK“ krepšininkams.

Nesėkmingai šis mačas susiklostė Vitui. Lietuvis per 9 minutes prametė vieną mestą dvitaškį ir taškų nepelnė, bet atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą suklydo ir spėjo prasižengti 5 kartus.

„Kings“ krepšininkai, turintys 11 pergalių ir 20 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje žengia priešpaskutinėje – penktoje vietoje.

ir siaip tai neaisku kodel antroj vieto, cia gal savo pogrupy, nes komandu yra 12. tai savo pogrupy antra tikeciau, patikrinkit
2007-02-15
+2
Ydomu ar jam paciam ten patinka
2007-02-14
+1
bet taip wisai nieko atrodo komanda turinti net 15 pralaimejimu ri tik 16 pergaliu yra antroje wietoje tai idomu kiek kitos yra pralaimeje?